Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagytok a párotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagytok a párotokba? Régóta kapcsolatban élők, milyen gyakran szexeltek? Egy hosszú kapcsolatban mikortól "elfogadható" vagy természetes, ha másról fantáziál az ember?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam már, hogy nem szerelmes a párjába...akkor ők miért vannak együtt? Érdekel, mennyire gyakori ez a jelenség. Kort és nemet is írjatok, illetve hogy mióta tart a kapcsolat, illetve ha nem vagytok szerelmesek, miért vagytok a párotokkal? Főként a régóta párkapcsolatban lévők válaszára vagyok kíváncsi. Meg ugye egy idő után az is normális, ha az ember másról fantáziál. De mikor jön el ez az idő? Mikortól "szokás" (itt főként pasik válasza érdekel) másra gondolni?

2014. nov. 17. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak velük, mert vagy gyerek köti őket össze, vagy mert hihetetlenül hülyék!
2014. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én szerelmes vagyok a páromba, pontosan ugyan annyira mint az elején, de ezért mindképpen tenni kell, egy kapcsolatban a lángot folyamatosan égve kell tartani, nem szabad, hogy a szürke hétköznapok beszippantsák az embert, és minden nap ugyan olyanná váljon. Fontosak a közös élmények,kalandok, bármi ami újra és újra emlékeztet minket arra, hogy milyen szerencsések vagyunk, hogy egymásra találtunk...:) A fantáziálás részemről normális onnantól kezdve, hogy eloszlik az a bizonyos rózsaszín köd, attól, hogy szeretek valakit még nem vagyok fából és a páromtól sem várom el, hogy élete végéig az egyetlen nő legyek akit elképzel meztelenül...:D Mi ezeket meg is szoktuk beszélni....:D L/26, F/28 (lassan 8 éve együtt)
2014. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, természetesen nem arra gondolok, ha összeköt 2 embert egy gyerek, akkor nyilván megpróbálnak együtt maradni. Két kötetlen emberre gondolok, akik együtt vannak hosszú ideje, szeretik-e egymást, ha nem, miért vannak együtt, illetve milyen gyakran szexelnek. Ennyi a kérdésem.


Második, köszönöm a részletes választ! Szép, hogy ennyi idő után is úgy szereted, mint az elején, sok boldogságot nektek! :)

2014. nov. 17. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a férjemet. De ez már nem az a lángoló, szenvedélyes rózsaszín köd, mint 20 éve. Az elcsitult...

És igen, időnként fantáziálok másról, de kizárólag szexuális jelleggel.

Az érzelmek megvannak a mai napig.


21 éve vagyunk együtt. Igen, a szerelem elmúlt... mindenkinél elmúlik. De ez nem rossz, hogy szakítani kelljen! Csak átváltozik, valami sokkal jobbá... ő a részem, én az ő része vagyok... Társak. Mindennel együtt, amit ez jelent.

2014. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ami kimaradt: szex átlag heti kettő... van, mikor több, van, mikor csak egy... igazából csak az időbeosztásunktól függ.


#4 voltam...

2014. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is szokásom volt. Ez nem jelenti azt, hogy be is teljesíteném.

Kérdés, hogy mennyire lehet veled ezekről őszintén beszélnie a párodnak.

2015. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!