Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amíg a férfiak nagy,része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg a férfiak nagy,része beismeri, hogy a nőket meg akarja fektetni addig a nők miért nem képesek beismerni, hogy a pénz és a siker ami a legjobban vonzza őket?

Figyelt kérdés

A megszokott védekezés a nők részéről, hogy ne általánosítsál, de ez csak egy védekezés.

A nők ugyan úgy általánosítanak mikor azt mondják, hogy a férfiak csak azt akarják.


Mikor jutunk el oda, hogy,a nők nagy része nem tagadni, vissza támadni, bosszút állni fog, hanem elismeri, hogy ez igaz.


De más dolgokkal kapcsolatban is értem, hogy mikor jutunk el oda, hogy egy nő háttérbe szorítja az egóját és ha látja, hogy igaz a kritika akkor bevallja ?



2023. ápr. 19. 18:26
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%
En mist utasitottam el hapsit, halál csoro volt. De jokepu. Sajnos o csak dugni akart, ezert nem lehetett tobb.
2023. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
95%

Azt vallom be, ami igaz, nem azt, amit hallani akarsz. Van pénzem, más sikere nem izgat, én szeretném, ha szeretnének.


Úgy élek, hogy amit teszek, azt nem szégyellem, amit szégyelnék, azt nem teszem meg. Így nem kell hazudni.

2023. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
93%
Én beismerem, hogy vonz a helyes arc, szép fogsor, tiszta illat az egész testen, vastag farok.
2023. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld, nem titkolom, hogy elvárom hogy legalább annyit keressen kb. a párom, mint én. és? Mi ebben a furcsa?


És azt is alap, hogy vonzódjak hozzá fizikálisan. Nyilván. Hiszen párkapcsolatról beszélünk.


Másrészt meg a férfiak egy jelentős része is normális kapcsolatot akar.

2023. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
98%

A kérdésedből csak egy dolog jön le. Az, hogy csóró vagy.

Kollégád, a naponta itt panaszkodó Shrek Úr, elvileg sokat keres, ő szerinte a nőket csak a kinézet érdekli, csak nem ismerjük be.


Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot és beszéljétek meg, hogy a kettőtök ellentmondő Nagybetűs Igazsága közül melyik a valós. (egyik sem, elárulom)

2023. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
2%
Ezt már beismerés nélkül is biztosra tudjuk
2023. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 Leclerc ***** válasza:
97%

A kettő nem függ ősszé. A nők is szeretik és igénylik a minőségi kinézetet, és a minőségi szexet is. Ezt szerintem senki nem tagadja. Viszont a hogy a férfi is, úgy a nő is jogosan várja el a párjától hogy valamit dolgozzon.

Az hogy sok pénz, meg siker... ez csak blabla csórón is lehet helyekre menni, ismerkedni.

2023. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a sötétséget amibe bele vagytok ragadva. És minden nap ugyan azt mantrázzátok. Jóreggelt kívánok, 2023 van, már a nők is kimondhatják, hogy szeretnek szexelni, akár csak úgy, kapcsolat nélkül is, és képzeld pénzt is tudnak keresni. Nem azzal van a baj, ha valaki csak szexet akar, hanem azzal, hogy nem kéne többet bele hazudni. Pénzéhes nők mindig voltak, vannak, lesznek is, de ne tudd már jobban te, hogy milyen vagyok. Elutasítom, köszönöm el tudom magam tartani, irritáló ez az álatánosításod. Egy kritikát ti is figyelembe vehetnétek, húzzátok ki a homolból a fejetek, mert ez a siránkozás hihetetlen.
2023. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
96%

Nézd meg a kérdésed alatti kérdést. Érdekes módon a pasik legtöbbje a szexre szavazott.

Érdekes módon viszont egy barátnőm vagy ismerősöm sincs, aki a pénze miatt lenne a parjaval.

Úgyhogy nem ismerek be semmit, ami nem igaz csak azért, hogy jobban aludj.


24M

2023. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
2%
Mert a no egoja nem engedi, illetve nem akarja magat ribinek mutatni .
2023. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!