Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál és mit tennél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál és mit tennél ha így bánna veled a párod?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt van egy lassan 2 éves kisfiunk.

Szeretnem szépen írni de nem tudom,a vőlegényem egyre hülyébb.

Konkrét szitu a mai.

Biciklizni mentünk mögöttem volt a fiunk.

Hazafelé szembeszel volt. Fel úton nekem esett de azt úgy képzeljétek el hogy a semmiből elkezdett üvölteni hogy kezdjek már magaddal valamit mert gyök2vel mész meg sok hasznom nem volt ma belőled!

Hazáig zokogtam a napszemüvegem alatt. Aztán persze hazaerve elnézést kért de hát olyan sokkos voltam hogy csak sírtam tovább ki sem bekultunk úgy feküdtünk most le pihenni

Nem 100as.

Kerdeztem tőle mondom jogy beszelhetsz így velem ilyen paraszt mód a semmiért??? Hogy állítólag én szóltam be neki. De mondom mit?? Arra nem volt válasz, azaz blöffölt

Komolyan ti mit tennétek amikor a pártoknak ilyen kiborulasai vannak? Fel nem fogom ha valaki szereti a másikat családja van, akkor honnan jön ez a stílus neki??


2023. ápr. 22. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez az első ilyen eset, vagy sokadik? Ha az első, akkor beszéld meg vele, vagy söpörd a szőnyeg alá, te dolgod, viszont ha ilyesmi többször fordult elő én inkább elhagynám, mint a gyerekem azt hallgassa, ahogy az apja beszél velem. Ő az első, a negatív légkör árt neki, az is, hogy látja hogy te szomorú, vagy ideges vagy.

Tehát e tény fényében gondolkodj el, hogy mi a teendő(Párterápia ha hajlandó rá. Szakítás, ha nem).

2023. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ott hagytam volna akkor a francba biciklivel együtt.
2023. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Te sem lehetsz éles kés, mert alig írtam, hogy mit szeretnél leírni.
2023. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne leülni beszélni egymással, kideríteni, hogy ez az elmeroggyant hozzáállása már folyamatos lesz-e, vagy sem? Bár tuti, hogy hitegetne téged, amit én nem vennék be, így inkább komolyan elgondolkodnék a szakításon.
2023. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem most kezded megismerni a valodi enjet.

Nem valtozott valami azota? Stresszes melo, vagy valami?

Elotte is volt hasonlo bunko viselkedese? Ha igen, akkor egyre rosszabb lesz

2023. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Ebből inkább ne legyen esküvő.
2023. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Én is bringáztam már szembeszélben (napszemüveg nélkül) és annyit mondok, hogy nagyon dühítő dolog. A párod dühös volt, de nem rád, csak éppen rajtad vezette le a feszkót. Ez nem szép dolog de előfordul bizony ilyesmi. Lesznek biztosan veszekedések és látom, hogy te elég érzékeny lelkű vagy, szóval készülj fel és ne hagyd magad. Kétlem, hogy ez egyszeri alkalom volt. Tudom, nem ezt akartad hallani, de szinte 100%-ig biztos vagyok benne.
2023. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Túl nagy lovon ül, az ilyeneknek kell letörni a szarvát, tipikusan bitang önnön kis patkány.

Csald meg, ekkor elkezd majd tökölni és rájön, hogy milyen kis apró homokszem.

Nem kell fizikai megcsalás legyen, elég ha neten küldesz 1-2 képet 1-2 embernek, és flörtölsz velük, majd észreveszi és aztán fog koppanni, úgy mint én...

2023. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Gondolom teperni akart haza mert kellemetlen volt nekina szél ideges volt, es erre még rátett hogy esetleg lemaradsz.

Mint amikor a gyerekre szólnak rá hogy siessunk már

2023. ápr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Undorítóan viselkedett, nem tudom mit tennék, gyerekkel már iszonyatosan kiszolgáltatott helyzetbe kerül egy ember, főleg ha nincs hova mennie.
2023. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!