Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megtudnád a pasidról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád a pasidról, akivel évek óta együtt vagytok, hogy azt érzi veled kapcsolatban, hogy nincs köze hozzád, és csak egymás mellett éltek, (ezt mondaná rólad a hátad mögött valakinek), akkor mit szólnál hozzá? Mit tennél?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól magamba néznék.
2018. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mély önvizsgálatot tartanék és leülnék vele megbeszélni a dolgot, nyíltan és egyenesen. Ha arra jutunk, hogy ez már menthetetlen, akkor pedig lezárnám, akármennyire is fáj abban a pillanatban.
2018. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék
2018. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok de ha ezt hallanám vissza a barátnőmtől, akkor azt hiszem hogy szakítanék és hagynám hogy olyar keressen akivel boldog.
2018. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Arra gondolnék, hogy a kapcsolatunk sosem volt jó, vagy egyáltalán nem ismerem a párom. Ez egy olyan dolog, amit mindkét félnek éreznie kell. Ha a kapcsolat megváltozik, kihül de az egyik fél szerint minden rendben van benne, akkor komoly bajok vannak.
2018. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen-igen. Ismerem a személyiségét, tudom, hogy ilyen kényelmes típus, aki minden mást beáldoz az állandóságra és biztonságra való szükségletei kielégítéséért.


Hogy ez mennyire baj, vagy nem baj, azt nem tudom megítélni, és szerencsére nem is kell, mert nálunk ilyen nincsen 🤗

2018. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék azon, hogy milyen gyáva, sunyi alakkal vagyok együtt, aki még arra sem képes, hogy gerincesen szakítson velem, ha már ennyire "szenved" mellettem.Utána leülnék vele és megmondanám a szemébe a dolgokat, majd lelépnék végleg.
2018. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Leültetném, és megkérdezném, miért kellett ezt, miért nem mondja a szemembe, ha baja van, hogy tudjunk válrtoztatni.


Exemet többek között ezért is dobtam ki. Bármi baja volt, nekem sosem mondta, mindg mástól kellett megtudnom a nyűgjeit.

2018. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekiszegezném a kérdést...de önmagamat illetően is elgondolkodnék. Ilyenkor nem szabad tétlenül és szótlanul ülni, mintha mi sem történt volna....sokan éppen ezzel mattolják végleg a párkapcsolatukat.
2018. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először az információforráson gondolkodnék el, hogy mit akarhat. Neki mondta a pasi, vagy pedig ő véletlenül hallotta hogy másnak mondja?

Ez se mindegy. Utána rákérdeznék a pasitól mi a véleménye erről hogy xy ezt mondta nekem.

2019. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!