Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ingyenes szexuál pszichológus?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingyenes szexuál pszichológus? Akár online?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiatalok vagyunk, de úgy érzem a kapcsolatunkban van stressz. Ugyan én mostanában betegeskedtem -felfázás, azt mondták candida ami nem lehetett, de előző héten vették le a tenyésztést, eddig első orvos aki segített is valamit az sztk rendelésen- és igazából már második hónapja nincs szex.



A párom hétvégente sportol, kedvenc hobbija, viszont folyamatosan valahogy lesérül, most a térde sérült meg. Így nem tudtunk ismét együtt lenni. Én már jól vagyok, de vissza kell menjek még különböző vizsgálatokra, de nem a nőgyógyászati probléma miatt konkrétan. Nem kóros, sem fertőző.


Viszont a több hét kihagyás alatt azt vettem észre, amikor már jobban is voltam, vagy bármi, nem kezdeményezett. Én próbáltam, de vagy sérült vagy fáradt. Tegnap próbáltam róla beszélni, sikertelenül. Nincs szex. Másfél éve vagyunk együtt, annyit nem szexeltünk hogy unná. Nagyon szeret, odaadó, folyamatosan foglalkozik velem, nincs is más a képben, ezt is tudom. Én sportolok, odafigyelek magamra és az egészségemre.


Amikor felhoztam a témát, ő mondta hogy inkább reggel lenne együtt, én este. Este ő már fáradt. De eddig az egész kapcsolat alatt délután vagy este voltunk együtt a szülei miatt,ezért nem értettem mi ez a váltás.


Amikor kollégiumban van sem gyakran önkielégít, heti 2-3x, viszont ott nincsenek nők sem, úgy ez a veszély sem áll fenn. Biztosan nem csal meg, ezt is tudom. Én sem tenném vele, így sem hogy nincs szex. Most próbálok a gyógyulásra fókuszalni, de közben azért zavar.

Szerintetek online is tudnék találni szexual pszichológust, aki esetlegesen ingyen meghallgatna? Esetlegesen online?


Köszönöm előre is. :)



2023. ápr. 23. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor már nem vagy teljesen vaksi a szerelemtől, rájössz, milyen gyökér dolog volt egy döglött kapcsolatot babusgatni. De amíg ez el nem múlik, addig nem.

Bár javaslom a tini párkapcsolatok kategóriába átpakolni a kérdést. Addigis jó vergődést kívánok!

2023. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11. Miért is? Ha valaki depressziós vagy stresszel például a vizsgák miatt, az bőven kihat a libidóra. Én is bőven stresszelek hogy meglegyen a bizonyítvány, neki meg a diploma.



Ráadásul nem tini kapcsolat, mindketten elmultunk 18 évesek.



Nem értem, miért nem kaptam használható választ. Lehet rossz helyen kérdeztem.. tényleg nem éri meg a GYK-n olvasni, mert sok a frusztrált ember, aki szerint csak a szakítás a megoldás vagy a megcsalás..

2023. ápr. 23. 14:44
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem lehet megjavítani ha csak te akarod és ő nem.

Ő nem akarja, mindig van kifogása.

Próbáld ki, hogy reggel korán felkelsz, felöltözöl valami szexi ruhába, hogy mit tesz. Ha nem tesz semmit, vagy elutasít, nem magyarázza el, hogy mi a baja, akkor tudod, hogy csak te harcolnál a semmiért.

Értem én, hogy szereted meg azt is, hogy az előző kapcsolatban inkább a szex dominált, de hiába a szerelem, a törődés ha nincs szex, vagy rossz a minősége.

Még belebotlasz olyan illetőbe mégegyszer írom, aki tényleg minden téren megfelelő hozzád, de ha a pároddal maradsz tested és a lelked is rá fog menni.

2023. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Sok itt a frusztrált ember ez tény de egyre több itt az idióta ember is akik olyan kapcsolatok után kapálóznak aminek már semmi értelme. Nyavajogtok panaszkodtok szar kb minden azt mondjuk szakítsatok erre a válaszotok "á azt nem hát szeretem" akkor szeressétek szenvedjetek azt hiszitek egyedül meg lehet menteni egy kapcsolatot ha a másik már nem akarja. Jah a kérdésedre a válasz nincs ingyen online szexuálpszichológus. Plusz az is eszedbe juthatna hogy ne mindig csak a te igényednek megfelelően kéne szexelni hanem a másiknak is. Ha ő most reggel akar akkor reggel lesz szex. Szexet akarsz nem? Ott a lehetőséged. Ha reggel is lesz kifogása és ezután sem hagyod el akkor kinlódjál a langyos kakában.
2023. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14. Te írtad hogy sok a frusztrált ember, úgy látom a te válaszod sem más vagy jobb.


De azért köszönöm, újat nem mondtál! :)

2023. ápr. 23. 17:06
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban engem is felbasz mikor egy nap 30 olyan kérdéssel találkozok hogy az egyik fél mentené a kapcsolatot és rohan szalad olyan mint egy lábtörlő még a másik leszarj. De ha nektek ez kell...majd csak kitisztul az agyatok ha elmúlik a szerelem.
2023. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16. Nem szarja le, hanem a diploma miatt stresszel,stb. Nem érzem miért nem lehet szöveget értelmezni? 😔
2023. ápr. 23. 17:52
 18/20 anonim ***** válasza:
Oké, nem szarja le, de akkor miért írtál ki kérdést, hogyha csak a diploma miatt nem kívánja a szexet 2 hónapja? Miért megy rá az egészséged? Akkor sok hűhőt csapsz a semmiért. Lépj túl rajta, adj neki időt és köss kompromisszumot, hogy milyen időben szexeljetek. Ilyen egyszerű.
2023. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18. Igazából azért írtam ki, hátha valaki szakmai szemmel tud segíteni.
2023. ápr. 23. 18:42
 20/20 anonim ***** válasza:

A 18 jól írja.

Ez egy anonim oldal. Nem értem mit vársz? Itt nem hiszem hogy találsz pszichológust aki ingyen meghallgatja a problémádat és tanácsot is ad. Ha szerinted a vizsgaidőszak a baj akkor megint csak nem értem mit vársz....

2023. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!