Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre lehet hozni egy kapcsolatot ha az egyik fél azt érzi ez hosszútávon lehet nem lenne jó hatással? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves lány vagyok és a párom (24/F) volt az első komoly kapcsolatom ( ahogy fordítva is). Egész életemben elég duci lány voltam (95kiló volt a csúcs, 175 centivel), de pár hónappal azelőtt hogy összejöttünk volna, lefogytam kb 20 kilót. Nagyon felszabadult és boldog voltam a bőrömben tele önbizalommal, ennek nyáron lesz 2 éve. Nagyjából 5 hónap után már elmítette hogy neki alapjáraton a vékonyabb lányok tetszenek, és kérdezte hogy nem szeretnék-e többet fogyni. (Alapjáraton szerettem volna, de kicsit megálltam vele mert a “diétám” vége felé elég drasztikus irányba kezdtem elmenni). Nem kerítettem neki nagy feneket, élveztem hogy a kapcsolat önmagában iszonyat jó volt és nagyon szerelmes voltam. Mielőtt az első évfordulónkat ünnepeltük volna, elmondta hogy megváltozott benne pár érzés, és már nincs az a határozott rózsaszín köd, ami általában így is szokott lenni. Ősszel összeköltöztünk és kiszabadultam végre otthonról, még akkor is jól mentek a dolgok. Persze volt pár dolog amivel voltak problémáink, konfliktusaink de igyekeztük megoldani őket. Ősz-tél időszakban a szezonális depresszióm hatására sikerült visszahíznom nagyjából 5 kilót, de egyébként sem éreztem magam jól a bőrömben mert már nem foglalkoztam magammal ahogy szerettem volna. A párom is hízott és nem volt elégedett magával ( bár gondolom ezért nem volt elégedett annyira velem se xd) de az év elejétől elkezdtünk diétázni és míg a párom leadott kb 7kilót én csak 2-3-mat. Februárban elkezdtem járni konditerembe is azóta is megyek heti 4-5x. Nagyjából két hete szóba jött, hogy ki mennyit fogyott és kérdezte hogy akkor mi legyen stb, és megjegyezte hogy “ azt hittem gyorsabban fog menni” - mármint hogy lelapul a pocim. Alapjáraton türelmes ember vagyok és edzeni sem miatta jártam el, hanem hogy visszaszerezzem az önbizalmam és jól érezzem magam a bőrömben. Ezzel a megszólalásával viszont már tényleg annyira messzire ment hogy nem tudom mit tegyek. A kapcsolatunkban rengeteg pozitívum van ezen az egy témán kívül, közösen tervez velem mindent a mai napig és azt vallja hogy megjavítunk mindent ami esetleg nem működik jól köztünk de őszintén szólva nem tudom akarom-e én ezt hosszútávon. Rettenetesen szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de jelenleg úgy érzem ő veszít el engem a hülye vékony mániájával. Vajon ha vele maradok később “kinő” ebből a mentalitásból vagy benne marad? Minden más olyan szuper vele, nem akarnám emiatt elengedni, közben meg azt érzem hogy ez iszonyat tiszteletlen velem szemben és hogy legalább a belső értékeimnek fontosabbak kellene hogy legyenek főleg ennyi idő után. Az edzéssel és a kajára való odafigyeléssel visszaszereztem az önbizalmam és szerintem egyébként sem nézek ki rosszul ( könyörgöm, nők is hajtanának rám) plusz így már nem is annyira tűröm ha ezzel kapcsolatban megszólal hiszen teszek azért hogy formásabb legyek. Gyanítom mit fogtok írni és gyanítom ugyanazt amit én is gondolok. Még mindig próbálom menteni a dolgokat, de szerintetek helyre jöhet még? Előre is köszi a válaszokat!

2023. ápr. 24. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha a kapcsolatotok ennyire függ attól, hogy te éppen hány kiló vagy (főleg úgy, hogy 95 kg voltál, mikor megismert), akkor ez egy örökös szorongás lesz neked. Hiszen eddig is erőfeszítések árán sikerült eljutnod. Ha néha visszahízol pár kilót akkor egyből jön a leminősítés. Hosszú távon nem hinném, hogy boldog lennél vele, de te tudod.
2023. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Lehet félreérthető voltam. Voltam 95kiló, lefogytam 76ra és akkor ismert meg.
2023. ápr. 24. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy is. A lényeg, hogy nem felelsz meg neki úgy, hogy vagy, ha a súlyod állandó téma.
2023. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!