Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora fizetés különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora fizetés különbség esetén működhet hosszútávon párkapcsolat?

Figyelt kérdés
3 hónapja együtt vagyok a párommal, feminin pasiként engem nem zavar hogy többet keres a barátnő. Én 37 éves vagyok barátnőm 32. Én 231 ezer a nettó jövedelmem a barátnőmnek 513 ezer. Eddig jól megvagyunk
2022. nov. 15. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális körülmények között nem szabadna, hogy probléma legyen.

De mint tudjuk, sajnos a kapcsolatok többsége távolról sem ideális.

2022. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Évekig éltünk úgy hogy a feleségem kb 3-szor annyit keresett mint én.

Manapság már én keresek többet mint ő, de az akkor beidegződött pár dolog rám ragadt. Pl. én sokkal több házimunkát csinálok, főzök, stb. Én elvagyok így is, nem zavar, csak mondom, mert sztem sok férfit zavarna, ha mondjuk 80-20%-ban őneki kéne a házimunkát csinálnia. Persze ez nincs a nagykönybe írva, köztünk is inkább egyfajta kimondatlan dolog volt, hogy így alakult a felosztás.

2022. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nema a jelenlegi kereset számít, hanem a jövőkép. Törekedsz-e többre jövedelemszerzés terén. Milyen a pénzhez való hozzáállás. A vásárlás terén milyen ársávot céloztok meg
2022. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy őt fogja zavarni egy idő után, de ezt előre nem tudjuk megmondani.

Szerintem fontosabb egy nőnek az, hogy lássa, tudsz felelősen bánni a pénzzel, és kihozni belőle a legtöbbet. Végső soron, keressen bármennyit is a pasi, az a végtelenül kiábrándító, mikor csak úgy elszórja a pénzét, és hó végén (vagy hamarabb) már sehol semmi. Ne adj Isten még arra hozza ki a dolgot hogy te mindig kisegíted, mert hiszen neked úgyis több van. Szerintem az ilyen pasiktól menekülnek a nők, nem attól, aki kevesebbet keres de azt jól osztja be.

2022. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott ahol mindkét fél normálisan tudja kezelni az anyagi kérdéseket, nem lehet gond. Ott szokott probléma lenni, ahol a kevesebbet kereső a kisebbségi érzését próbálja kompenzálni, vagy befeszül hogy ő ezt se, azt se tudja megengedni magának, míg a párja igen. Vagy épp fordítva, hogy a többet kereső fél lesz frusztrált, hogy erről is, arról is le kell mondania, mert a párja nem tudná állni a rá eső költséget.
2022. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dupla annyit keresek, mint a férjem. Eddig minden oké:)
2022. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Feleségem jóval többet keres mint én. Vannak azért frusztrációim emiatt, vannak nézeteltérések is. Mindenesetre engem ez egyetlen dologra ösztönöz, hogy otthagyjam a pályát és elmenjek pl. villanyszerelőnek.

A saját példámból okulva, én mostmár ostobának tartom (magamat is) mindenkit, aki egy rosszul fizető álláshoz ragaszkodik, miközben komolyabb végzettséget nem igénylő munkákkal hülyére keresheted magad.

2022. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!