Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom pitiáner dologból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pitiáner dologból csinált akkora balhét, hogy sírva fakadtam. Nem nem tudom meddig bírom ezt. Ti mit tennétek? (27/l)

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, egyszer szakítottam vele 1,5 évvel ezelőtt pár hónapra, az nagyon rosszul esett neki. Tudom, hogy akkor megbántottam, mert a pár hónapban mással találkoztam, de utána rájöttünk, hogy hiányzunk egymásnak és újra összejöttünk. Ezt azért írom le, mert szerintem erre vezethető vissza a viselkedése, legalábbis nagyon remélem, mert ha nem, akkor pszichopata.


Egy edzőteremben dolgozik és ő maga is gyakran ott edz. Tegnap otthon felejtette az edzés előtti "pörgetőjét" és írt nekem napközben, hogy mikor megyek este, akkor vigyem el neki. Én is dolgozom, elég felelősségteljes munkám van, ami nagy odafigyelést igényel, így megkértem, hogy ezt még minimum egyszer írja le nekem, mert délutánig/estig ezt még 6-szor elfelejtem.


Nos, nem írta la még egyszer és persze elfelejtettem.


Mikor odaértem kérdezte, hogy hol van amit kért, én meg bocsánatot kértem és mondtam, hogy ezt bizony elfelejtettem. Megjegyzem a konditeremben is lehet 5 féle pörgetőt kapni 500 forintért, mondta volna inkább, hogy akkor vegyek neki egyet, de ahogy viselkedett velem, már nem volt hozzá kedvem.


Onnantól nem szólt hozzám a teremben, mikor elment mellettem rám sem nézett, nagyon abszurd volt az egész.


Mikor később hazaértünk akkor sem szólt hozzám órákig, mire már rárivallatam, hogy "most komolyan ez a k*rva pörgető a bajod?"


Erre kifakadt, hogy én soha nem figyelek rá, meg ő minden kérésem teljesíti, én meg nem foglalkozom azzal amit kér soha (szerintem ez nem igaz, de nekem tényleg többször kell mondani ezeket, mert elfelejtem, koncentrálnom kell egész nap).


Mikor visszaszóltam, hogy te a saját dolgodat elfelejted, akkor én hogy ne felejteném el, mikor tudod mennyi dolgom van, arra az volt a válasza, hogy "fejezd be a pofázást". :O


Majd folytatta, hogy költözzek el, mert az az ő lakása, stb.


Őszintén, eddig sem voltam benne biztos, hogy ő a megfelelő, de ezek után... egy ilyen dolog miatt. Ő edző, az ő munkája nem mondanám, hogy stresszes, de az enyém nagyon az, nincs szükségem még erre is..


Szerintem ma kipakolok és legyen boldog.


Ti mit tennétek?


2023. ápr. 26. 10:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Kikapkolnék azonnal és mennék albérletbe, mert nagyon precíz munkám van amiből simán kifizetem a 150 ezres bérleti díjat.
2023. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%

Nem szereted, nem figyelsz rá, már egyszer elhagytad.

Most már végleg vége.

Majd mind a ketten találtok hozzátok való párt.

2023. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Amilyen higgadtan leírtad ezt a sztorit, ilyen higgadtan kellene megbeszélnetek, mit akartok egymástól. Akartok-e valamit. Vita hevében sok mindent lehet mondani, de az, hogy költözz el, erős. Annak nincs értelme, hogy megint elmész, majd megint vissza. Akármilyen döntést hoztok, az legyen megalapozott, és utána senki ne táncikáljon vissza!
2023. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Azonnal elmennek, ha igy beszelne velem. Nem ilyen kis semmisegert, nagyobb hibaert sem turnem el. Ez az ember nem szeret teged.
2023. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nézd...

1.) Te is tisztában vagy vele, hogy ez a viselkedés nem normális és gyanítod nem csak egyedül ez a "pörgető" - legyen az bármi is - volt az oka.


2.) Te magad is megfogalmaztad már magadban már ezekszerint korábban is...gyanítom nem is egyszer, hogy nem ő az igazi. 27 vagy, ilyenkor már az embernek nam azon kellene kattognia, hogy az igazi mellett van-e...ilyenkor jó esetben már megvan akiben biztos vagy, hogy ő az igazi...


3.) Tedd fel magadnak a kérdést...ha az igazival lennél egy olyan kapcsolatban amelyikben biztos vagy, hogy boldog vagy benne és ezt akarod...egy ilyen kapcsolatban szerintem mennyire lehet kétségbeesett és elbizonytalanodott az az ember aki gyakorikérdéseken, vadidegenektől kér tanácsot, hogy szakítson-e?


Remélem meg tudtam könnyíteni a dolgod a helyes döntés meghozatalában ;)

2023. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%

Valojaban szerintem nem az volt a gond, hogy otthon hagytad, hanem a szakitas ota ugy erzi, hogy "veszelyben" van. Lehet, hogy neki nar volt 65 kis jele, hogy nem figyelsz ra, es ezert bukott ki ezen annyira, hogy na tessek, megint.

Mindenesetre szerintem at kellene beszelnetek a kapcsolatotokat, es nem a porgeto otthonhagyasa miatt.

Arra az a megoldas, hogy ilyenkor vagy o vagy te huzol egy emlekezteto ebresztot, en legalabbis igy szoktam

2023. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

"fejezd be a pofázást"

Ezzel vége mindennek.

2023. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem működik, azt nem szabad erőltetni.

Már újra összejönnöd sem kellett volna, egyszer már bebizonyosodott, hogy ez működésképtelen.

2023. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Hiba volt újra összejönni. Költözz el és tiltsd le minden létező platformon. Nem is igazán értem mire vársz.
2023. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy költözz el, mert az az ő lakása. Fogadj neki szót, aztán majd mondhatod neki, hogy most nem felejtetted el a kérését. Menjen a fenébe az ilyen pasi.
2023. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!