Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek nem oké, ha a párjának nem 8-16:30-ig melója van?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Emeljük föl szívünket
2023. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biztos van.
2023. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk mūszakozik vagy vállalkozó vagy hétvégén is mennie kell
2023. ápr. 28. 19:42
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk én vagyok így. Mondjuk nekem megszabott munkaidőm van, de bizonyos időszakokban napi 2-3 óra túlóra simán lecsúszik, és az sem ritka, hogy este 11-12-ig dolgozom. Nyilván olyan emberrel kell összejönni, aki ezt megérti.
2023. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az együtt töltött idő fontosabb mint a munka
2023. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Ennyire nem vagyok szigoru, de legyenek kozos delutanjaink, esteink, hetvegen, unnepnapokon ne dolgozzon, csak ha vallalkozo.

Nem a valtozo muszakkal van a baj, hanem ha valaki a ceg csicskaja es nem tud nemet mondani a plusz orakra.

2023. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Volt. 2nap munka 3 nap szünet, valahogy igy dolgozik. Addig nem volt gond, amig én is rugalmasban voltam, home office ban meg ilyesmi.

Gond akkor lett belőle mikor elkezdtem 8-17 ig dolgozni.

A szabadnapjain eleinte olvasgatott, play stationra ruházott be. Aztán elmászkált unalmában hozzám vagy haverokhoz. Aztán szerintem horogra is akadhatott valaki vagy valakik mert se híre se hamva.


Ezt az elotte levő meg az előtte levő is detto ugyanigy játszotta el.

Az előtte levő barátom online dolgozik bárhonnan. Eleinte ugye a lamour meg minden ami kell. Egy idő mulva már nem caak online solgozott, hanem online csetelgetett is. Abbol meg jött a többi.


Az az élőtt levő pasim pedig szabadúszó volt. Vele se volt semmi gond amig vele linkesgettem de ott is elkezdtem 8-17 ig dolgozni. Hát unalmában ő is beújított mást.

2023. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*jav amíg vele linkeskedtem
2023. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem kizáró tényező a váltott munkarend, de preferálom a normális beosztást és szabad hétvégéket.
2023. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten 12 órázunk.Az övé fix,hogy mikor hogy,ha helyettesít,akkor plusz nap becsúszik.Nekem mindig változó,de májusban csak 13 napot dolgozom,annak a fele is éjszaka.Én nem bánom,mert hetköznap is van szabadidőm.Már nem szivesen dolgoznék mindennap.
2023. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!