Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért nem engedi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért nem engedi, és miért mennek rá kapcsolatok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/nCkYUFJA7Nk


Igen, a lábfétis.


2023. ápr. 29. 20:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez csak a láb kényeztetése. Nem fétish. 30/F
2023. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennek ra kapcsolatok, csak ha a ferfi annyira nyomorek, hogy a gombas, sajtszagu labakon kivul masra egyaltalan nem all fel neki.
2023. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nő miért nem engedi"

Mert nem. Nem akarom. Nem szeretem. Csikiz, irritál, szar érzés. Undorítónak találom.

Nem vagyok köteles lábfétisessel kapcsolatot létesítsek. Minden jogom megvan elutasítani valakit emiatt.


És amúgy se kell megindokoljam.

2023. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonz, szánalmas, nem szeretem ha a lábamat piszkálják. Pár ilyen pasinak anno adtam esélyt de az ilyeneknek fel se áll ha hagyományosan kéne dugni a nőt.

Ha csak lábfétises pasik lennének inkább egyedülálló lennék.

2023. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj, ha erre rámegy egy kapcsolat és egyébként a legtöbben pont azért irtóznak ettől, mert rossz tapasztalataik vannak az olyan egyénekkel mint akiket itt az oldalon is könnyedén megtalálhatsz.
2023. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Áááááááááá! Na helyben vagyunk! Írjátok itt a szagot, gombát,...


- Szóval az is a férfi baja, hogy nem vagytok ápoltak és igényesek?


- És a száj? És a punci? afta, lepedék, szőrszál, gomba, vér, genny, herpesz, gomba, sperma, ...

2023. ápr. 29. 20:30
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

"- Szóval az is a férfi baja, hogy nem vagytok ápoltak és igényesek?"

Kikérem magamnak: ápolt lábam van. Szerintem sokan irigykednének rám. De kurvára nem érhet hozzá a párom és minden jogom megvan elutasítani egy lábfétisest.

2023. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk az 1. mond valamit. Hol a határ? A masszázs? nyalogatás? Lábujjak szopogatása? Lábbal kiverés? Lábra kiverés?
2023. ápr. 29. 20:36
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Melyik része nem volt érthető annak, hogy nem szeretjük/szar érzés/irritáló/undorítónak találjuk stb stb? Semmit nem fogok engedni, ami taszít és nem fogok összejönni olyan férfival, akit ezek izgatnak, ilyen egyszerű.
2023. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 29. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!