Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akit nagyon szeretek és nagyon komoly a kapcsulatunk! De apu nem engedi meg anyu is azt mondja h várnom kell még 1 évet mert fiatal vagyok és ráérek később is a kapcsolatokra! De szerintem ez nem igy van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
De nem teszünk olyat amit nem szabad csak jól elvagyunk max csak csókolózunk!14 éves vagyok!
2008. jan. 6. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

úgy hiszem egyetlen gyermek vagy ha a szüleid ennyire vigyáznak rád:)

ha úgyérzed akkor magyarázd el a szüleidnek hogy fel vagy készülve egy kapcsoltra és hogy semmi komolyat nem akarsz még.

Amúgy sztem egy év alatt(habár ilyenkor változnak a legtöbbet a gyerekek)nem leszel sokkal bölcsebb és nem gondolod meg magad a randizásokkal és fiukkal kapcsolatban.

ha ezt így elmondod nekik hogy csak csókolózni fogtok(vagy szoktatok)akkor megnyugodnak és talán más szemmel néznek majd a kapcsolatotokra.szia,soxerencsét!

2008. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

persze a szüleid is megijedtek egy kicsit, hogy milyen hamar éretté váltál, nem veled van a gond, csak ők nem tudják még ezt a helyzetet kezelni. Azt persze elfelejtették, hogy ők is voltak fiatalok /ezt nyugodtan megmondhatod nekik/

Ilyenkor kezdenek a hormonok dologzni és ez ellen nem lehet mit tenni, meg kell élni ezt élményt, különben ha elfojtod az érzelmeidet csúnya pattanásos lesz a bőröd- ez komoly-

a lényeg: a szüleid az elvárásoknak a társadalmonak akarnak megfeleni, hogy mit szólnak a nem tudom én kik, ha már téged randizgatni látnak egy fiúval és mindjárt összekombinálják azt is hogy már voltatok együtt, a másik meg meg lehet nekik mondani, hogy manapság már korán érnek a lányok, meg ők is voltak fiatalok...

ügyes légy!!

2008. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én is 14 éves vagyok, és 13 évesen volt először barátom:P

Én a szüleimnek ugy adagoltam be hogy először csak mondogattam egy fiúról hogy ilyen jófej, olyan aranyos és hogy mennyire figyel rám stbstb utána egyre gyakrabban találkoztam vele járt át hozzánk... És anélkül hogy kijelentettem volna hogy járunk tudomásul vették hogy ez van. Vagy esetleg leülhetnél vele beszélgetni. 1 év abszolút nem számít, ebben a korban teljesen normális ha valakinek barátja/barátnője van.

Én már a smároláson is jóval túl jutottam. De persze azt nem beszélem meg anyukámékkal hogy lefeküdtem már vele:P

MIndig csak "szűlőbarátként" beszélj róla nekik és hidd el meg fogják gondolni magukat:P

2008. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj,te bejelented a szüleidnek ,hogy mikor akarsz ba**ni? Ha nagy dobra vered akkor biztos,hogy hisztizni fognak anyukádék. Titokban kell csinálni.
2008. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a sok titokbol meg lesznek a ygerekek mi . sztem egyáltalán ne titkolj semmitsem! és ahogyan az elözök is irták beszélj a szüleiddel!!!! sok szerencsét!
2008. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!