Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én még szerelmes vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még szerelmes vagyok, a párom már nem, de nagyon kötődik és szeret, érdemes így együtt maradni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, 6 hónapja lakunk együtt.

Valahol a kapcsolat felénél elmondtam neki valamit a múltammal kapcsolatban ami nagyon megborította, össze volt zavarodva de mégis úgy döntött velem szeretne maradni.

Anyukámmal beszéltek pár napja, miután volt egy nagyobb összeveszésünk, mikor édesanyám rákérdezett, hogy szerelmes-e még belém, ő meg teljes nyugalommal rávágta, hogy már nem szerelmes de szeret és kötődik ami sokkal mélyebb, és hogy nála ez mindig így volt, más kapcsolataiban is.

Lehet hogy nem én vagyok a nagy ő számára? Csak fél egyedül maradni elveszíteni magamra hagyni hogy én is egyedül maradjak?

Mik a tapasztalatok? Ennyi idő alatt ez normális? Vissza tud állni minden a helyére?

24/L



2023. máj. 2. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
A szerelem elmúlik átlag 2 év után. Ezek szerint nála gyorsabban.
2023. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi is 1 éve vagyunk együtt és együtt is élünk.


Nálunk még javában tart a szerelem mindkettőnk részéről.


A kérdésedre nem tudok érdemben válaszolni. Azt hiszem én szakítanék. Fiatal vagy még te is, én is. A szerelem számonra fontos. De nem tudom ő mit gondol szerelemnek és hogyan fejezi ki az érzéseit. Engem nagyon bántana ez.


Azért írtam, hogy nálunk még van, hogy lásd: nem szükségszerűen múlik el.


21/L

2023. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Az őszinteseget becsulni kell, de nyilvan te sem vagy szerelmes mar.
2023. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy a szerelem máris elmúlt nála. Én nem erőltetném a kapcsolatot.
2023. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A pasiknál fél év a köd.
2023. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Hogy elmúlt az normális, 2-3 év után elmúlik. Neki hamarabb. Az viszont nem jó jel, hogy neki a jelenlegi érzései nem számítanak szerelemnek. A rózsaszín köd után jönnek az igazi érzések.
2023. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nezegess más pasikat.

Én is itt vagyok:-)

2023. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes együtt maradni.
2023. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szép lassan úgyis kihűl, elhal. 6 hónap nagyon kevés idő, de még egy év is. Ha ennyi volt a szerelem, ott valami nem oké.
2023. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!