Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém, de érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém, de érez irántam és kötődik hozzám?

Figyelt kérdés
Férfiaknál ez mit takar?Nincs sok tapasztalatom,de ezt mondta nekem az egyik közeli ismerősöm.

2019. szept. 27. 12:59
1 2
 1/19 Rockarc ***** válasza:

Megrekedt a kapcsolat a fizikai szinten, erzelmileg es ertelmileg nem felelsz meg neki, azaz keresi tovabb az igazit, addig maradhatsz.


43F

2019. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Azt hogy nem akar szerelmet vallani és rád vár, hogy kapjon egy kis megerősítést. Kb ugyanilyen helyzet van nálam is.
2019. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Azt hogy szerelmes, csak nem mondja meg.
2019. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Első válaszoló:van ebben valami,csak szerinte ő hozzám nem ér fel.

2019. szept. 27. 13:09
 5/19 anonim ***** válasza:
Szexre jó vagy.
2019. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Arra tudom.:)
2019. szept. 27. 13:12
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
És akkor most mi lesz vele? Hagyod még szenvedni szegényt vagy elmondod neki hogy kölcsönös/nem kölcsönös a dolog?
2019. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretném,hogy szenvedjen.Kedvelem,mint embert.Tud róla,hogy szeretnék egy komolyabb kapcsolatot és nyitott vagyok ez ügyben.Ő próbált keresni,de nem jött neki össze.Finoman jeleztem neki,hogy ha mindketten vágyunk valami komolyabbra,akkor hagyjuk abba ezt.Felvetettem neki,hogy személyesen tisztázzuk a helyzetünket,de ő ezt ezzel elutasította.Finoman rákérdeztem,hogy nem gondolt-e arra,hogy esetleg mi köztünk több is lehetne.Kimagyarázta,hogy nincs bennünk semmi közös,más életcélokkal rendelkezünk,máshonnét jöttünk és máshova tartunk.
2019. szept. 27. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne vesztegesd ra az idod, sose lesz belole semmi. Addig meg megprobal az orrodnal fogva vezetni a ketertelmu hulyesegeivel, amig nem talal jobbat.
2019. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindig is nyílt lapokkal játszottunk. Ezért volt számomra nem egyértelmű,hogy miért mondta ezt.
2019. szept. 27. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!