Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szólogatnak be a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólogatnak be a barátnőmnek néha így? Szép de...?

Figyelt kérdés

Barátnőm molett nő, de egyáltalán nem unesztétikusan, hanem telt, és van rajta felesleg, de ennek ellenére formás alakja van, arányos.


Na már most már harmadjára fordult elő, hogy kis rosszul szituált tinédzserek/cigánygyerekek odaszóltak valamit, hogy "nagyon szép lenne, ha nem lenne dagadt", "huu de szép ez, csak teltkarcsú" és mikor szálltunk le a buszról, nézték az arcát és mondták, hogy széép szép.


Gyönyörű arcú a barátnőm, de ilyenkor férfiként nem tudom értelmezni ezt, mert egyrészt azt érzem, hogy valamennyire tetszik is nekik, azért szólnak oda, másrészt valóban ha sikerül neki a fogyás, akkor tényleg jobban fog kinézni, de így is nagyon szép.


2023. máj. 4. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen kis jelentéktelen senkikkel foglalkozni.
2023. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze, csak barátnőmnek azért rosszul esik, főleg, hogy életmódváltásban van, sokat edz, és ezeket demotiválják...


Közben meg szerintem (párjaként) azt látom, hogy azért szólnak be neki, mert az átlagnál objektívebben nézve jóval szebb/drámaibb arca van.

2023. máj. 4. 00:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az olyan lányok jönnek be akiken van 5-15 kg plusz. Szeretem ha lehet mit fogni a lányokon.

Szerintem ne vedd figyelembe ezeket, én nem is értem, hogy van merszük degradálni másokat. Vérre menni nincs értelme....a barátnődnek kellene legyen elég erőd önbizalma, hogy az ilyen kis gocsog gcik ne ingassak meg.

Persze, hogy cganyok szólnak be, kik mások.....

2023. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a barátnőmnek a seggét szokták dícsérni, ő is molett kategória. 186cm 85kg.
2023. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
"hu de szép ez, csak teltkarcsu" hát ez milyen beszólás már baxdmeg, most jött ki a faszi a Pilvaxbol vagy mivan?😂😂😂 Valahogy nem tudom elképzelni a rosszul szituált cigogyerek szájából ezt a professzorok Batthyány körébe illő "teltkarcsu" kifejezétlst mint beszólást:D
2023. máj. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a cigány gyerekek szerintem is azt fogják rá mondani, hogy teltkarcsú, jó történet
2023. máj. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
A ciganyoknal pont a teltkarcsu meg a dagadt nok szsmitanak szepsegidealnak…. Tehat vedd dupladicseretnek. Ha nem az oszlopos zsirdiszno kategoria,/akinek mindene vastag vaskos..
2023. máj. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Az Örsön egy rakás ilyen gyerek van, működik is az integrálás meg nem is;)


Ők is beszólnak mindenkinek, szóval azért ne legyél oda, hogy szép a barátnőd, illetve azon se akadj fent, hogy más észreveszi a nyilvánvalót. Engem pl 20 évesnek néztek, majd mikor mondtam, hogy 32 vagyok(ültünk, nem tudtam levegőnek nézni), kérdezte van-e gyerekem, mondtam, hogy igen, mire modort váltott, és "meg tudná kérem mondani, hogyan lehet, hogy ilyen korán jött, amennyiben nem probléma?" Szegények basszus, az ember szégyenli az egészet, hogy ott vannak bennük a lehetőség, de a közeg, amiből jönnek tönkrevágja őket. Annyira normálisan tudnak viselkedni, ragad is rájuk a normális oktatásból, szocializálhatúak, de az alapok a szülőktől jönnek, amint láttam oviban és suliban is ezen a környéken nagyon gáz szülők vannak.. aztán butítják le egymást suliban, mert csak olyanba jutnak be, ahol nem válogatnak, így egy osztályban több hasonló is akad.


Amikor valaki azt mondja, hogy cigány, mindenkinek a környékbeli romák jutnak eszükbe. Ha több területen élsz, észreveszed, hogy mások, pl budai agglomerációban szinte fel sem tűnik, 8 ker megint más, örs szintén, másodikkerületesek meg aztán több embernél különbek. 12 keresek is egészen rendben vannak, de Miskolc meg Győr.. viszont Sopron tök oké. Integrálni kellene normálisan, és 2-3 generáción már látszani fog a különbség.


Egyébként szerintem a legjobb, ha megvéded ilyenkor a nőt, hogy "nekem is tetszik!" vagy "nem adom, az enyém!" vagy "már foglalt!" és mosolyogj rá a suhancra. Mindenképp mosolyogj mellé, ezek gyerekek. Nálunk egész jófejek amúgy szerencsétlen gyerekek a szüleiktől hozott mentalitás ellenére. A barátnőd korukbeli gondolom, ha majd 30 körül lesztek, nem fog meghatni miket mondanak kisgyerekek.

2023. máj. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért mondják, mert vannak tényleg csinos arcú kövér nők, akik úgy összességében is tudnának szépek lenni, ha lefogynának. Vannak csúnya arcú kövér nők is, nyilván ez náluk nem működne, de a barátnődnél pedig igen, csak le kellene fogynia.


Bocs, hogy én nem seggkinyalós választ írtam, hanem őszintét.

2023. máj. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy tul.passzos cuccokban jár.manapság a kövérekre senki nem szokott megjegyzéseket tenni hacsak nem feltűnően az mert mondjuk hozzá ill alkatágoz nem illő a szerelése.
2023. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!