Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan monjdam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan monjdam meg a barátnőmnek, hogy töltsön időt az ő lakásában is?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel négy hónapja vagyunk együtt. Mindkettőnknek van saját lakása de ő állandón nálam van. Van, hogy egyáltalán nem megy haza egy hétig. Én bejárok irodába míg ő otthonról dolgozik...természetesen az én lakásomban. Ez engem zavar mivel megbeszéltük, hogy nem akarunk összeköltözni. Egyetértettünk, hogy túl korai lenne. Persze ez így tetszik neki mert nem kell belepótoljon semmibe mivel "csak nálam van". Mivel nemrég vásároltam a lakást most rendezgetem be. Természetesen itt is mindenbe beleszól. Úgy viselkedik mintha a lakás közös lenne. Ha veszek valamit anélkül, hogy kikérjem a véleményét akkor megharagszik.

Amúgyis szeretnék egyedül is tölteni egy kis időt. Ő egyedül van amíg én munkában és alíg várja, hogy beszélgessünk amikor hazaérkezek, azonban nekem általában nincs kedvem mivel egész nap társaságban vagyok. Próbáltam megbeszélni vele de ő csak annyit értett belőle, hogy nem szeretem annyira amennyire ő engem.


2023. febr. 5. 11:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Le kell ülni és kommunikálni egymással ahelyett, hogy egy anoním oldalon beszéled ki és panaszkodsz róla.
2023. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelműen.

"Szeretek veled lenni kedvesem, de szükségem van" én időre" is! "

2023. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen megértelek, de ez "alig várja, hogy hazaérkezek, azonban nekem általában nincs kedvem mivel egész nap társaságban vagyok" akkor is így lenne, ha egyszer ténylegesen összeköltöznétek. Akkor sose akarsz?
2023. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem passzolnak össze ezt kell megbeszelni.
2023. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%

Te csak vmi laza kapcsolatot

Szeretnél h kéznél legyen ha szex kell ő meg normális kapcsolatot.Egyikotok se erőltetett rá a saját dolgát a másikra! Hagyd had találjon maganak valakit akivel boldog lehet , te meg élheted a saját eletformadat Te meg attól leszel boldog.

2023. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%
Érthető a problémád csakhogy ez akkor azt jelenti, te soha nem is szeretnél totálisan együttlakni vele és akkor még a komoly, gyermekeket is vállaló kapcsolatról szó sincs, na akkor megszűnik ugye minden privát szféra. Közölnöd kellene a bnőddel, hogy te laza kapcsolatban gondolkodsz, nem együttélésben, ez így lenne amúgy is tisztességes.
2023. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
1. Anonim módon nem lehet kibeszélni senkit. Másrészt pont azért teszi fel a kérdést, hogy a megoldáshoz, a megbeszéléshez gyűjtsön ötleteket, mások esetleg új perspektívába tudják helyezni a problémát amire ő nem is gondolt, stb.
2023. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

". Van, hogy egyáltalán nem megy haza egy hétig. Én bejárok irodába míg ő otthonról dolgozik...természetesen az én lakásomban. Ez engem zavar mivel megbeszéltük, hogy nem akarunk összeköltözni. Egyetértettünk, hogy túl korai lenne. Persze ez így tetszik neki mert nem kell belepótoljon semmibe mivel "csak nálam van". Mivel nemrég vásároltam a lakást most rendezgetem be. Természetesen itt is mindenbe beleszól. Úgy viselkedik mintha a lakás közös lenne. Ha veszek valamit anélkül, hogy kikérjem a véleményét akkor megharagszik."


Azért ne már azt állítsuk, hogy laza kapcsolatban gondolkodik a kérdező hogyha egyszer egyetértés történt, mint nem akarnak együttelni meg, mert korai.

A nő miért nem tartja be a megállapodást? Az rendben van, hogy szeret vele lenni, de az nem okes, hogy nap mint nap rajta, nála lóg.

2023. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%

"Te csak vmi laza kapcsolatot

Szeretnél h kéznél legyen ha szex kell ő meg normális kapcsolatot."


Baromság. Én a normális kapcsolatok híve vagyok, de ez nekem is sok lenne a kérdező helyében.

Az, meg hogy vesz a kérdező valami a saját lakásába, és ezen besértődik a láby, elég abszurd.


N

2023. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

6

4 hónapja vannak együtt. Mindennek megvan az ideje, az összeköltözésnek még nincs itt.

2023. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!