Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan nálunk fogadja a barátait, mennyire bnkó dolog ha ebből nem kérek?

Figyelt kérdés

Állandóan hozzánk esnek be a barátnői, abból is 100 van és gyakran szeretnek találkozni. Amennyiben ilyenkor elvonulok és csinálom a dolgom vagy amihez kedvem van megkapom hogy nem vagyok társasági ember, és akkor vagyok jó partner ha ezekhez társulok.

Valóban sz_r alak vagyok hogyha nem feltétlen kérek mindig a barátaiból? Ez nem 10-ből 10 alkalom, csak mondjuk 5. Ilyenkor mi a jó döntés?


2023. máj. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Állandóan tőle bunkó dolog, hogy elvárja, hogy szórakoztasd őket, vagy részt vegyél az egészben. Én leállítanám, vagy menjenek máshová.
2023. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapesetben elképedek a gyakoriságon is, de inkább azon hogy elvárás hogy ezekhez csatlakozzak. Nem érti meg hogy nem akarom ezt, felőlem menjen ahova akar trécselni nem bánom. Ilyenkor azt hiszi össze vagyunk nőve, minden más helyzetben nem.
2023. máj. 5. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ő barátai ezért nem kell velük lenned, néha belefér, de nem kell mindig. Beszélj vele, hogy néha találkozzanak máshol.
2023. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor menj el vagy bármi amivel elkerülheted a társaságukat amíg ott vannak. Legyél kreatív ebben a témában ha nem jön össze akkor egyáltalán a nővel sem hosszú távú a dolog mert ez nagyon vissza fog ütni később mikor már nem fogja a párod bírni , hogy miért vagy számára ilyen negatív és ember kerülő
2023. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Ha közös az albérlet, akkor azt mondanám, hogy kérdezzen meg téged, és ha neked épp nem jó akkor menjenek el máshova. Ha pedig nálatok vannak, Kkor ne csodálkozzon, ha neked éppen nincs kedved csatlakozni, szerintem elvonulni teljesen okes. Ha övé a lakás pl, akkor ez nehezebb, de ha megértő Kkor szerintem így is tud találkozni velük máshol.
2023. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!