Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nincsenek barátaim, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincsenek barátaim, a pasim meg állandóan az ő haverjaival van!?

Figyelt kérdés

Párom nagyon extrovertált, mindig is az volt, emiatt rengeteg haverja, barátja van és épp ezért nagyon sok időt is tölt ezekkel az emberekkel. Én nagyon introvertált vagyok, jelenleg a páromon (illetve a családomon) kívül nem beszélek mással, ergo nincs egy barátnőm se. Lányokkal sosem jöttem ki jól, mindig ellenségeskedtek velem, szabotálni akartak és csak egy nagy katyvasz lett a dolog vége. Megismerkedésünkkor volt 1-2 fiú haverom, de a pasim féltékenykedéde miatt meg kellett szakítnom velük a viszonyt. Csakhogy így nagyon szenvedek. Ő szinte minden hétvégén, pénteken bulizni van vagy a haverjaival esznek-isznak, én itthon ülök. Mondtam már neki, hogy ez engem nagyon rosszul érint, és erre mindig azt mondja, hogy ez nem az ő hibája, keressek magamnak én is barátokat, de persze csak lányokat. Egyre jobban gyötör ez az egész, mostanában rossz érzéseim is vannak a barátommal kapcsolatban, tehetetlennek érzem magam.

Mit tegyek?


2022. jan. 7. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hasonló párt kellene keress magadnak mint te, mert idővel ez az egész felőröl majd téged, amire így is, úgy is rámegy majd a kapcsolatotok.
2022. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hogy hasonló beállítottságú férfit kellene melléd. Mert ezt így idáig tudtad elviselni egyre jobban zavarni fog és nem lesz jövője a kapcsolatnak ha csak nem változat valamelyik fél.

Biztos találsz olyat akinek többet ér akár valamilyen otthoni program egy-egy bulinál.

2022. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én legszívesebben mindig a párommal lennék, nem igazán vágyok barátokra, csak sajnos még nem találtam meg a másik felem .

28/F

2022. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem jársz el a paroddal

Naratnőid nincsenek ( offoltad a felesleges konkurenciát )

A fiú haverjaid pedig a párod èrezte konkurensnek.


Szerintem járj anyukádèkkal moziba

2022. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

minden hétvégén bulizik?


De 2-en nem is mentek hétvégén semerre? Közös programok nincsenek?

2022. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha hívna, hogy menjek vele bulizni, mennék. Sőt, régebben mindig kértem, hogy had menjek, de sosem engedte, mert azok fiús napok és ne avatkozzak bele. Másrészt, nyilván tudnék időt tölteni a fiú haverjaimmal, de azt meg az ő kicsike önbizalma nem bírja.
2022. jan. 7. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lesz4rnám az önbizalmát, újra felvenném a kapcsolatot a haverjaimmal.
2022. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hogy tudsz egy bekorlátozó gyökérrel kapcsolatban lenni.
2022. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán beszélnek én is újra a fiú haverokkal.

Neked ok a barátaid, és ennyi. Mond meg neki ha netán zavarja hogy Te mondtad hogy menjek én is a barátokkal ide oda.


Amúgy akkor mikor találkoztok ha Ő hétvégente bulizgat? Hétköznap?


Engem mondjuk ez zavarna, ez az állandó bulizgatas. Bár csak azért mert én ebből már kinottem. Nekem jobban esne ha inkább a párommal lehetnek.

2022. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, előbb utóbb ez rá fog menni szerintem a kapcsolatra. Te állandóan a négy fal között ulsz,nem kapcsolódsz ki nem lazulsz.Bedepizel.

Mig ő vígan elvan.

2022. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!