Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Bocsi ha hosszú.

Tehát adott egy 8 hónapos kapcsolat ami az első 3 hónapban teljesen rendben volt,viszonylag hamar össze is költöztünk amivel semmi gond nem lett volna viszont azóta szinte egyik napról a másikra teljesen eltávolodtunk szexuális téren egymástól.

Párom 34 éves, elvált,sokáig egyedül élt, a munkába menekült, ebben találta a kiutat,örült,hogy talált valakit aki őszintén szereti de én úgy látom,hogy nem tud elszakadni attól az életformától.A munka az első és legfontosabb, mindegy mi van. Szinte sehova nem járunk el, ha feldobom az ötletet 10ből 1x jön össze valami.

A puszija, ölelése is rideg mintha egy fadarab lennék.

Többször próbáltam vele beszélni szerinte nincs semmi oka, tudja,hogy nem jó így de ennyi kb a válasz.

Kissé depressziós, próbálkozott pszichológusnál a kérésemre de nem hozott eredményt(nem is akarta).

Másik nő biztos,hogy nincs a dologban.

Illetve, eléggé karakán típus vagyok, ami a szívemen a számon, de nem bunkó módon csak őszintén, és egyik beszélgetés alkalmával ezt is megjegyezte,hogy "mentálisan elnyomom", nem értem a mai napig. Ja, és nagyjából 3 hetente 1 szex ha van, vagy annyi sem, ill. már eljutottunk arra a szintre,hogy napi színtű emiatt a veszekedés,külön szobában alszunk 2 napja ami nem igazán van ellenére.

Fogalmam sincs egyébként miért is írok ide, vagy miért látna bele jobban bárki ebbe mint én de hátha volt valakivel hasonló és le tudja írni mi lett a vége mert már kb 0 önbizalmam van, viszont ha lehet szeretném megjavítani ezt az egészet.

27L


2023. máj. 5. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén, ha 8 hónap alatt ide jut egy kapcsolat, az nem valószínű, hogy hosszú távú lesz. Te akárhogy törheted magad, ha ő nem tesz semmit.
2023. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fölöslegesen akarod megjavítani, mert nem szeret és eddig se szeretett. A sok munka mellett nyilván nincs ideje szexpartnerek után kutatni, így gondolta, összeköltöztök, sok vizet nem zavarsz, úgyis ritkán van otthon, de ha szexelni akar, lesz kit előkapni. Aztán rájött, hogy egy nővel több macera van, mint gondolta, inkább szex se kell, nem ér annyit az egész, majd megunod és kilépsz te, neki úgy kényelmesebb.
2023. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Mert ez egy szenvedélybetegség. A legpusztítóbb.

A szenvedélybetegség az úgy funkcionál, mint egy párkapcsolat, tehát te oda mint 3., már nem férsz be.

2023. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Akármilyen is a szenvedélye,de ha abban leli a fontosságot,akkor boldogtalan.A boldogtalanság miatt űr van a lelkében,azt tölti ki a munkával.

Van aki eszik, van aki telefont nézeget,lényegtelen,mert pótolja ami nincs neki.

Mikor elváltam én pl ettem sokat,meg is híztam.Aztán lefogytam,sokat mozogtam, tartom a súlyom.Jött egy nagy szerelem,pár évig voltam vele,de elhagyott.Akkor meg állandóan kirándultam,szinte gyalog jártam mindenhová,ezzel pótoltam a szeretetet.

Már nem kellene senki az életembe, mert megszoktam egyedul és nem akarok alkalmazkodni.Hozzám se idomuljon senki.

Egyébként a nejem nekem is ilyen lelki fojtogató volt,ha tudom,eszembe nem jutott volna elvenni.Az utánam következő férjével is így bánt,attól is elvált.

Sajnos,sok embernek nem való kapcsolat,ha már csalódott,vagy sérult valaki mellett....Barátodnak sem,többek között.

Mást nem tehetsz,mint véget vetni,mert jobb ez már nem lesz.A közömbösség rosszabb,mint bármilyen más egy kapcsolatban.

2023. máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de ezt a "szívemen a számon" típust normális ember messziről kerüli. Gondolom ő is inkább miattad menekül (a munkába).

Az őszinteség tök jó, amikor kérdeznek, de a túlzott okoskodást, meg kritikát senki nem szereti. Lehet, azért nem is megy veled sehova, mert szégyelli, ahogy beszélsz vele ill. másokkal.

Amúgy ő próbálta veled megbeszélni, hogy mi a baja, mondta is, hogy elnyomva érzi magát, de neked annyi esett le eddig, hogy nem akar szexelni. 😒

2023. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Nem azóta menekül a munkába mióta együtt vagyunk, illetve a szívemen a számon kijelentés nem azt jelenti,hogy egy tahó paraszt vagyok hanem őszintén elmondom ha valami gondom van és határozott személyiség vagyok. Ettől függetlenül tisztelem, mindig a kedvében járok, szépen beszélek vele és szeretem.

A probléma okát,miszerint ő elnyomva érzi magát csak azért nem értem mert felsorolt már 26 féle indokot aminek végülis az volt a lényege,hogy nincs semmi oka a problémának..mindig mást mond. De köszönöm neked is, nyilván pár sorból nem lehet bele látni a másik életébe.

2023. máj. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!