Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a pàrom szexeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a pàrom szexelni velem?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt én 23 éves lány vagyok, ő 38 éves férfi. Mivel a munkája miatt csak hétvégente tudtunk eddig legtöbbször találkozni akkor mindig volt szex kb de néha akkor se akarta. Most van rà többször lehetőség hogy pár napot nála legyek külföldön és azthittem majd tök jól el leszünk de csak fekszik mellettem és alszik. Eddig mindig ráfogta a munkájára hogy elfáradt stb de a telefonjába meztelen nőket nézeget az interneten mindig ( párszor véletlenül láttam már) és gondolom akkor kívánja a szexet csak nem velem. Mikor rákérdeztem akkor elég mérges lett és mondta hogy hagyjam abba a hülyeségem stb.

Most megint 3 hétig nem tudunk majd úgy együtt lenni mert nem lesz rá alkalmunk de ő ilyenre nem js gondol. Lehet ciki de én nagyon kívános vagyok már ez miatt hogy hozzám se ér és bánt hogy más nőket nézeget és arra csinálja mikor itt vagyok én is neki.

Mi lehet a baja velem?


2022. szept. 1. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem derül ki ebből, hogy mi a baj. De én azt szeretném kérdezni, hogy ez kezdetben is így volt?


Egyébként vele kellene megbeszélni, hogy mi az oka annak, hogy nem kíván úgy, ha ott vagy neki és nem kezdeményi, azt nem tudom, hogy te szoktál-e kezdeményezni nála?


Kicsit olyannak tűnik a leírtak alapján, hogy ő el van ebbe kényelmesedve és neki megfelel, ha néha van szex

2022. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen lehet. Mégpedig az, hogy nem érsz neki eleget.. emellett a libidója sem százas…. Szerintem kuka, ha őszinte akarok lenni…
2022. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy mit pazarlod az idödet a fiatalságodat egy ilyen emberre?
2022. szept. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mit kínlódsz vele, ez látszólag nem a te világod.
2022. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
52%
Annyi a baja csak, h kamionos.
2022. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi mén akár megdurrantani egy 23 éves csajt az vagy beteg, vagy van melletted másik neki, ezért nem akar téged.
2022. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

99% hogy van neki valaki más.

Èn a helyedben 23 èvesen, főleg, hogy a leírásod alapján neked lenne igènyed szexre, olyan fèrfit keresnèk aki minden nap "megdöngetne". 23 èvesen ha csak átlag nő vagy, akkor is találsz 1 nap alatt magadnak fèrfit.

2023. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!