Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás még időben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás még időben vagy megbeszélés?

Figyelt kérdés
Szóvá tegyem? Friss kapcsolat, engem nem likeol egyedül, az exét meg agyba-főbe szivezi, jogos ha ez miatt szakítok?
2023. máj. 9. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mit akarsz megbeszélni bárkivel, amikor már most sem bírod? Te honnan tudod, hogy kiket like-ol (engem nem az tuti:D)
2023. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem elmondhatnad neki, hogy téged ez zavar. Ha nem érti meg, akkor szakits :)
2023. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm szakított egy ilyen pasival. Akinek jelent még bármimód valamit az exe, akkor taka. Főleg, ha ilyen kényszeresen csekkolod is. Elsőre csak tedd szóvá, ha leáll ezzel, akkor jó, de ha továbbra is te leszel a harmadik kerék, akkor dobd ki.
2023. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csekkoltam kényszeresen” kezemben nem volt még a mobilja, ismerősök vagyunk ha tekertem a főoldalt kidobja melyik ismerősöm mit reagált egy-egy poszt alá.. tudni kell előtte egy fotóm sem volt kint magamról, szóval az első fotó után rá pár napra megint kitettem magamról egy jobb képet, semmi reakció… ugyanúgy, aztán rá pár napra rám irt miért nem beszélünk annyit”.. kíváncsi voltam keres e első fotó után ahogy kitettem, megmondtam hogy sok dolgom volt ami igaz, és azóta nem is írt :D szóval megoldódott, pedig teljesen normálisnak hittem az elején. Tökéletes randik, időben érkezett figyelt rám nagyon, és tessék, egy nyomorult likeot nem képes rám tenni, mert nem akar az ismerősei előtt felvállalni.
2023. jún. 14. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:
4 vagyok, de akkor ez nem volt kapcsolat, mert csak randizott veled, talonba tartott. Sok ilyen bunkó ember van. :/
2023. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolat, tökéletes randik. Gondolod, hogy a like-olás a legfontosabb?
2023. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!