Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehet komoly témákról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet komoly témákról beszélni a párommal, rögtön felháborodik vagy kiakad ha az érzéseiről vagy a kapcsolatunkról kérdezem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 vagyok nő vagyok, a párom pedig 38. Most lettünk 10 hónaposak. A kapcsolatunk eleje óta kerüli a kapcsolatunkat érintő témákat, a szeretlek szót is csak az elmúlt 2 hétben mondta, de akkor is csak ha én mondtam először. Előtte soha. Az elmúlt nap is megkérdeztem, hogy mi a véleménye a kapcsolatunkról, de nagyon kiakadt rajta és inkább elkezdett tvzni. Másfél hónapja szakított velem, azt mondta azért, mert rám unt,3 nappal később pedig jött, hogy béküljünk ki. Szerintetek normális, hogy ennyi idő után még mindig nem lehet vele semmilyen érzelmes, kapcsolati témát megbeszélni? Mit tegyek? Szexelni is alig akar, sokszor már könyörögnöm kell érte.

2016. júl. 2. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
38 évesen elvárható lenne egy férfitól, hogy ne FÉLJEN semmiről se beszélni. Ez nem véletlen. Jel. Nem normális dolog, hogy nem akar beszélgetni, szerintem ezt te is tudod. Keress normális társat és akkor nem kell könyörögnöd egy hülyének.
2016. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Vannak ilyen férfiak. Nem is lehet élni velük...
2016. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PearlDiver ***** válasza:
57%

Szerintem ez az ember megragadt a 16 éves szinten :(

Úgy érzékelem neked elég nagy igényed van a lelkizésre, a minőségi időre - sajnos lehet hogy neki csak egy házvezetőnő kell :/

Én nem sok jövőt jósolok ennek. Persze neked kell tudnod, de a tanácsom az, hogy még küzdj egy ideig, de ha nincs lényegi változás, akkor szakíts. És esetleg próbálj egy kicsit fiatalabb férfit keresni.

26F

2016. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Ez egyik se normális. Ha tényleg komolyan gondolja, akkor vagy házas, vagy terhelt (elme).

Próbálj vele beszélgetni - ha pedig nem megy, akkor mondd meg, hogy ez így nem fog működni.

2016. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettetek vele!
2016. júl. 2. 00:44
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem úgy tűnik, hogy azért van veled, hogy ne legyen egyedül. Tök jó neki, hogy van mellette valaki, de csak ennyi.
2016. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne pazarold az időd rá :(
2016. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nőben fogtam ki ilyesmit... érzelmi analfabéta, vagy nagyon öreg falusi nagymama nevelte: csak semmi lelkizés.

Ez kapcsolatgyilkos dolog, nálam biztosan, ahogy látom, nálad is.

(Két egyforma ilyen még jól meglehet)


Ha meg szex se... hát akkor tényleg mi a jó benne?

2016. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak többsége nem szeret beszélni érzelmekről és nem szeretik mondogatni hogy szeretlek,mert ez gyengeségre utal és egész kiskoruktól arra vannak kondicionálva hogy ez lányos picsogás ,vagy b uzis szöveg !


Azt éreznie kell a másiknak,hogy szeretik vagy sem,nem a hangzatos mézesmázas szövegeket elvárni a férfiaktól.Ez nem brazil szappanopera. Ha viszont nem is érzed ,hogy szeret,akkor kell továbblépni.

2016. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# ja érdemes tovább lépni. A férfiak nem szoktak erről beszélni elve hülyeség, de ha így is lenne akkor is más dolog nem szokni beszélni róla, mint kiakadni, és háborogni, meg duzzogva beülni a tv elé, ha feljön a téma.
2016. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!