Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha megismernél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megismernél egy pasit, aki egy idő után bevallaná, hogy garantált bérminimumot keres? (Nettó 177)

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen allas mar nem letezik csak reszmunkaidos 4 ora vagy kozfoglalkoztatas.
2023. máj. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%
Nálam ez kizáro ok! Egyrészt, 4x ennyit keresek, masreszt,, hogyan fogunk randizni? Ennyipémzbol nem sok helyre tudnánk elmenni. Ráadásul, ha komolyabbra fordulna, akkor gyerekünk ugye nem lehetne
2023. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
12 20 év múlva ne sirdogálj majd, amikor gyermektelenül, kihasználva bárkinek megpróbálod már szétteni a lábadat, meg meztelen fotókat küldözgetni magadról, hbogy egy fazon egyáltalán hozzádnyúljon. Jusson eszedbe majd akkor ez a mentalitás.
2023. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De legalább őszinte sokkal rosszabb az amikor egy ilyen nő azt hazudja a szegény pasinak hogy szereti miközben csak hitegeti es feji amig nem talál olyan gazdagot aki nem túl egoista es beképzelt
2023. máj. 10. 08:15
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

13

Ha tényleg csak ilyen férfi jut, akkor tenyleg nagyon szomoru leszek, hogy nem vállaltam gyereket a nyomorba! 🤣 A cicáimmal együtt fogok szomorkodni, hogy nem szültem egy hozzádhasonlo, mamahoteles, csóró, lúzernek!🤡😹


Nem tudom mi rosszat irtam! - Igen, tudom-tudom; felháborito, hogy nem akarok kitartani egy csóró pasit!

2023. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15 Van egy ilyen kolléganőm mint te 50+-os nálam 4 vvel idősebb, a falat kaparja most. Neki is csak a macskái vannak már csak. Ül a kis bankszámláján, és a munkáján kivül a kutya meg nem kérdezi, hogy hogy van. Se férj, se gyerek, se senki az érdekhaverjain kivül. Annak is ekkora arca volt 1-2 évtizede mint most neked, ugyan igy próbáltunk neki segteni, hogy ébredjen a stilusa meg ugyan ilyen szint alatti volt mint neked. Most már mindenét odaadné, ha lenne bárki aki kezdene vele és szeretnék..
2023. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

*oda adná


Piroskának hívták.

2023. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

16

Miben segitettek volna neki? Hogy talaljon kitartani való, csóro, mamahoteles, lusta herét? Az szerintem ment volna neki egyedul is! 🤣

Nekem sem kell segiteni, koszonom! Van parkapcsolatom! (Igaz, még nem hosszu, 1.5 év, de 1 éve együtt élünk, meglátjuk mi lesz) De ha nem talaltam volna az elvárásaimnak megfelelő férfit, akkor inkabb maradnék egyedül, és elfoglalnám magamat, pl. képeznén magamat, megtanulnék még egy nyelvet, stb.! Volt lúzer pasim, soha többet! TAPASZTALATBÓL tudom, hogy jobb egyedul, mint egy semmkirevaló lustával!

P.S. Nekem is van több ilyen kollégám, (több is) Rommá pasizza magát mindegyik, utaznak, (mindig valakivel) és bár egyik sem bizonygatja, hogy bolsogok gyerek nélkül, szerintem azok! (Es nem is látom kib*szva a facebookra a fél életüket) csak szeretem hallgatni az utibeszámolókat

2023. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!