Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más nőket fotóz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más nőket fotóz az utcán, és csorgatják a haverokkal a nyálukat rájuk. Ti hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, nem teljesen tökéletes minden. Eléggé eljátszotta a bizalmam már, és emiatt már a féltékenység is kialakult bennem, hisztis pipivé váltam mellette. Tegnap felfedeztem a telójában (tudom, csúnya dolog), hogy pár napja valami csajokat fényképezgetett az utcán, miközben sétált. Elküldte a haverjainak, majd arról áradoztak, hogy milyen kva jó a seggük, hogy kiennék, meg hogy ha beleélveznének, még akkor sem vennék ki a fark*kat belőlük... Persze a barátom kezdeményezte ezeket a kemény dumákat, de a haverok is részt vettek benne, hogy úristen micsoda segg, meg hogy megzabálnák stb. (Ja egyébként az egyik haver is párkapcsolatban van, és úgy gondolom, hogy mégha a nője nem is látja, ez borzasztóan tiszteletlen...). Engem villámcsapásként ért, azóta kb csak sírni tudnék.

Ti hogyan reagálnátok erre az esetre? Persze tisztában vagyok, hogy a férfiak megnézik a nőket, vizuálisak, de ez a cselekedet részletezése, ez a nyálcsorgatás borzasztóan esett...


2023. máj. 12. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kibasznam a francba. Miert hagyod hogy alazzon ez a diszpinty? Aranybol van a farka?
2023. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Alpári, tiszteletlen tahó. Egy pillanatig sem maradnék vele.
2023. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezelném, hogy úgy csinálnék vele, mint a macskával, aki éppen a nagydolgát akarja végezni. Megnézni valakit diszkréten egy dolog, haverok között néha beszélgetni arról, hogy milyen jó csajt láttak, még egy dolog, ilyen alpári mocskos módon viselkedni, tárgyként kezelni a nőket és a saját a párjukat egy teljesen más. Ez egy tahó pcs, szeretgessék egymást a haverjaival.
2023. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: miért vagy vele? Ja, azt nem tudod.


Oké, lapozzunk. Nálam egy hónapig nem lenne ilyen sutyerák a párom, dehát kinek mi.

2023. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen kamaszgyerek viselkedés. Nem hinném, hogy felelősségteljes apa válna belőle egyhamar... értelmetlenül sokat kellene tűrnöd. Ne hagyd magad látványosan lebecsülni!


Megértelek. Egy ismerősömmel (aki hála az égnek, elindult külföldre a napokban) eléggé hasonló tapasztalatokat éltem át egy időben.


Már nem is szeretnék kapcsolatot tartani a fent említett ismerősömmel (ügyvéd, aki átsegített életem egyik kritikus periódusán.) Nem volt különb Ő sem egy kamaszgyereknél. 60-as éveiben, kapuzárási pánikkal egyetemben.

2023. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az a fajta tahóság, amit nem tudnék elviselni... nemcsak a féltékenység miatt, de rólam is kiállít egy bizonyítványt, sajnos, hogy egy ilyen tuskó nője vagyok. Én szakítanék azonnal, ha ilyesmi kiderülne.
2023. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de...alapból az undorító, hogy idegeneket csak úgy lefotózgat...


Még is, hogy jön ehhez?


Ne csodálja ha egyszer valaki majd összetöri a telefonját.


Én biztos elküldeném a pics@ba és kis hisztit csapnék az utcán ha csak úgy fotózgatna engem.

2023. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hányok! Végtelenül gusztustalan ember a pasid a haverjaival együtt. Ezek után bottal sem piszkálnám meg. Mégis mi kérdéses neked ebben? Ezek után képes volnál még ránézni?
2023. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Sehogy. Fogadd el ezt. Ez természetes dolog. Egy féfinek joga van ehhez. Ezt a hapsit választottad😂
2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, hogy lehet neked ez kérdéses. Szakítanék azonnal, talán még a normális lezárásra se venném a fáradságot, csak véget vetnék neki, és az életben nem gondolnék rá többet, hogy közöm volt ehhez a csótányhoz.

Azért ez több a soknál. Nem is tudom, ki számára megalázóbb ez. Szegény ismeretlen nőnek, bár ő legalább nem tud róla, neked az emberek előtt, hogy egy ilyen a párod, esetleg szintén neked mások előtt, mert azt a képet mutatja, hogy még az életben nem látott jó segget, vagy szép nőt, miközben ott vagy neki..

2023. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!