Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csorgatja a nyálát a kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csorgatja a nyálát a kolléganőire, dugná őket. Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés

Vannak miss pcsa kolléganői, és amikor rákérdeztem bevallotta, hogy igen jó nők és dugná őket, olyan egymenetesek.

Minden nap látja ezeket a nőket, merthogy több is van, kb 4-5... Nem keresi a társaságukat, ha elmennek mellette csorgatja a nyálát rájuk...


Titeket ez hogy érintene? Nem csalna meg, 4 év alatt nem kezdett ki velük (azóta dolgozik ott, mi fél éve vagyunk együtt), de azért rosszul esik a dolog.


2017. aug. 12. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

En nem lennek ebbe olyan biztos. Aki mar ennyire oszinte a vagyait illetoen,annak mar lehet vaj a fule mogott.

Kene a fenenek...

2017. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Poénból rendszeresen kérdezek rá a páromnál hogy dugná-e ezt vagy azt a nőt (értsd a poénfaktort, 80 éves bolond nőktől a miss picssákig át minden van benne), és mindre az a válasza, hogy jó nő, dugná. Nyilván van akit tényleg és van akire szintén csak poénból reagál így. Én meg őszintén szólva pont leszarom, kik azok, akik épp bejönnek neki tényleg, én is ismerek srácokat akikkel lefeküdnék, ha szingli lennék.

Viszont őszintén soha nem szoktunk erről beszélni, mert nem tartozik egy kapcsolatba szerintem.

2017. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Csatlakozom az #1-hez.
2017. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan pasi, aki kellene ezeknek a nőknek. Nem félek attól, hogy lenne velük valami.
2017. aug. 13. 00:07
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Amíg nem tesz meg semmit, addig rendben.


T'od sokan álmodoznak sokmindenről... amit aztán sosem tesznek meg. Máskülönben tele lennének az utcák hullákkal és terhes nőkkel, ugye...


Ha megteszi, az más - akkor repül. Prompt und forever.

Ennyit kell tudnia, oszt jónapot.

2017. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezt mondja neked, hogy dugná őket? Hát ez csodálatos... :D

Micsoda férfi... Amúgy ez milyen munkahely?

Mondjuk amiatt nem kellene hibáztatni, hogy észreveszi a szépet, csak ahogy gondolkodik az gáz.

Veled amúgy tisztelettel bánik?

2017. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

"Nem olyan pasi, aki kellene ezeknek a nőknek."


Mert veled aztán megfogta az isten lábát, ehh? :)


(Te aztán tiszteled a párod, baszics... ja, nem!)

2017. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Most erre férfiasan reagálok. 100-ból 98 férfi gondol arra napjában tízszer, hogy megdugná azt a tíz nőt akikre gondolt. De ezek csak kibszott gondolatok. A világ leghűségesebb fériának is eszébejut egy gerincrevágós kúrás gondolata a minimálisan is, de tetsző takarítónővel a munkahelyén. A kivágott ruhás, fenekén passzos szoknyás munkatársőről még szerintem a szintén nő ráadásul hetero munkatársak is fantáziálnak egyet, meg a kutya is az udvaron.

Csak éppen 100 férfiból 96 nem mondja el ezeket a gondolatokat otthon a barátnőjének. Ha minegyik elmondatá akkor másnapra 100-ból már csak 20-nak lenne nője.

Hidd el nekem, ha te lennél a Palvin Barbi és mindent megtennél a párodnak, még akkor is fantáziálgatna néha egyet a szomszéd csálé csöcsű Marcsiról amikor az lehajol a zsebéből kiesett kulcsáért.


Ameddig lépéseket nem tesz afféle, hogy ezek a fantáziák megvalósuljanak addig egyáltalán nem kell aggódnod. Ha olyan férfit akarsz aki nem fantáziál ilyenekről akkor felejtsd el a férfiakat. Biztosan lehet ilyet találni, de elárulom, hogy az rád sem fogja csorgatni a nyálát.

Ettől még simán lehet hűséges a párod.

2017. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Valj olyan nove,h rad legyenek feltekenyek a korulotted levok.

N

2017. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Elég taplo a pasid.
2017. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!