Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak majdnem 10 centis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak majdnem 10 centis lila foltja volt a bal bokája felett és nem tudott választ adni h miért, kérdés h miért? S ez nem az első. Elég furán viselkedett amikor erről a témáról volt szó. Ő oda van értem, olyan mintha titkolna valamit

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi tudjuk, hogy a párodnak miért van lila folt a bokája felett?! Vagy hogy miért titkolózik?!

Vagy mégis milyen választ vársz itt?!

2023. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Kikötözős szexet csinál a szomszéddal. Ott van kikötve a bokájánál.
2023. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárhová is beütheti az ember anélkül, hogy tudomást szerezne róla, én pl asztalos vagyok, szinte mindig van egy két lila vagy zöld folt a lábamon, amiről fogalmam sincs, mikor csesztem oda és mihez, általában fürdés közben fedezem fel, hogy nahát ez mikor történhetett.
2023. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden másnap lesz egy újabb zöld foltom... mitől? A franc sem tudja, valahová beütöm. Ennyi a titok :D
2023. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Az azért nem kicsi. Megrúghatta valaki?
2023. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem tudnám megmondani hogy mitől vagyok kék-zöld néha, ha maga Szent Péter kérdezné.

Túlreagálásnak gondolom ezt "párkapcsolati problémának" beállítani.

2023. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Egyrészt az ember a bokáját bárhova oda tudja verni feltűnés nélkül.

Másrészt egyes nők hajlamosabbak gyakrabban belilulni.


Harmadrészt... nem szed véletlenül antidepresszánst?

2023. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%
A swingerpartyn a szobalánynak öltözött, 20 éves bombázó véletlenül a bokájára ejtette a jéggel teli pezsgősvödröt. Szerencsére csak a gruppenszex után.
2023. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Rising Phoenix ***** válasza:
69%
Múlt héten takarítás közben megütöttem a csípőmet. Nem is figyeltem fel rá, mentem tovább a dolgomra, csak este néztem, hogy tenyérnyi lila folt van rajta. Az ütés erejére emlékszem, de arra, hogy mikor és mibe ütöttem be, már nem. Valószínűleg az egyik szekrény sarkába, de ez legközelebb akkor fog eszembe jutni, amikor megint nekimegyek.
2023. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet, hogy azért furcsa, mert te faggato furán?

Mióta ismered? Lehet, hogy nem tudsz valamit róla, hogy pl. vérzékeny?

2023. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!