Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a legjobb, nem feltétle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb, nem feltétlen fizetős, párkereső oldal?

Figyelt kérdés
Egy olyan párkereső oldalt keresek, ami nem feltétlen fizetős, de színvonalas és megbízható... Vagyis nem sok perverz jár oda meg ilyenek... Van ilyen? Tapasztalatok? Esetleg te már találtál párt hasonló oldalon? Megéri?
2010. okt. 10. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy tanácsot adnék a férfiak nevében:

Ha ír neked egy fiú, akkor legalább annyit válaszolj rá, hogy "bocsi, de nem vagy az esetem"

Én kicsit kiábrándultam a társkeresőkből, mert kb. 20 levélből 1-2-re válaszolnak... Pedig értelmes, kérdésekkel tűzdelt levelet írok...


25/f

2010. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó, de mi az oldal neve? Melyik a legnépszerűbb ilyen oldal? Mellesleg a levelekre egy csaj csak akkor válaszol, ha különbet írsz, mint az első 100 pasi, nem?
2010. okt. 10. 13:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell lehengerlő leveleket írni, de a "Szia, korod? Neved? Van webkamod? Hol laksz? Mit eszel? Mit iszol?" kérdéseknél azért több kell vagy tévedek?
2010. okt. 10. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok...

látom, nem lett népszerű a kérdésed... :)


Én mindig olyan levelet írtam, amiben a lányra jellemző kérdést tettem fel. Pl. a kedvenc könyvével, italával, hobbijával kapcsolatban.

Én több oldalon is fent voltam (talalka.hu, nlc.hu párkereső része, origo párkereső), de ezek mind fizetősek, vagyis korlátozottak (nem tudsz levelet írni, vagy csak néhányat egy hónapban, nem látok a képeket nagyban csak kicsiben, stb...)

Te amúgy hány éves vagy?

2010. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dyana23 válasza:

Haly

1 próbát mindenképp megér a felszedlek társkereső szerintem tuti.

2016. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!