Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb internetes társkereső szerintetek? (Mindegy, hogy fizetős vagy ingyenes. ) Egy -már nem fiatal- szolid hölgynek ajánljatok!

Figyelt kérdés

Olyanok (is) írjanak, akiknek van összehasonlítási alapjuk!

(Saját tapasztalat, vagy egyéb konkrét eset.)


2011. febr. 13. 23:46
 1/4 bebe1718 válasza:
Love.hu,randivonal.hu, esetleg még a talalka.hu, de a love a megbízhatóbb tapasztalatom szerint
2011. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nézegettem ezt a parom.hu-t, ami itt szokott bevillanni, szerintem érdemes megpróbálni, vannak fent idősebb férfiak és korodbeli hölgyek is.


Sok sikert:)

2011. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A társkeresőket inkább hanyagold, ott többnyire csak retardáltak hirdetik magukat mindkét oldalon!


Nincs mese, ki kell menni az emberek közé és ismerkedni, ez nem úgy megy hogy "majd kiutalnak nekem egyet"!

2011. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet a "retardáltak" kifejezéssel.Nagyon is normális emberek próbálnak ily módon is társat találni.Nehéz ismerkedni 35 fölött, nem úgy megy, mint tiniként, vagy huszonévesen.Nyitott vagyok és közvetlen, szeretek beszélgetni, mégsem találtam párt sem a tánciskolában, sem a nyelvtanfolyamon, sem az életmódklubban.Nincs recept, bárhol sikerülhet, és az is lehet, hogy sokáig nm sikerül.De a fenti kifejezés sértő sok emberre.Kevés hely és alkalom van ismerkedésre, nem lehet megvetni ezt sem.Csak okosan kell használni!
2011. febr. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!