Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy közel 30 éves férfinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közel 30 éves férfinak a barátnője kellene az első hogy legyen?

Figyelt kérdés

Még akkor is, ha az anyukája magányos, depressziós, szorongásos, tévképzetes és távkapcsolat miatt csak ők (anya-fia) ketten élnek egymással?

Ha lemegy a lány, akkor sincs sok közös program kettesben. 2 és fél éve vannak együtt. A férfi nem tud az anyukája miatt másik városba menni, ezért mindig a lányon múlik a találkozás.

Ha el is megy valahova a barátnőjével 2-3 órára, akkor is gyakran írnak egymással.

Jogosan érezheti igy a lány, hogy ő nem szeretne mindig csak a második lenni? Ilyen anya mellett nem is könnyű elérni, hogy ő legyen az első.

Ha a férfi a lányra összpontosít, akkor jön az anyukája azzal hogy rosszul van. A férfi meg jót akar neki, hiszen az anyukája.

Tudja hogy jót tenni neki egy pszichológus, de anyagilag nem megengedhető, plusz az anyukája meg nem akarja, mert akkor ideges lesz, hogy hülyének nézik, és azt feltételezi, hogy boldogunk lennénk, ha bezáratnánk.


2023. máj. 15. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Amig meg nem döglik, addig az anyós lesz az első! 30 vagyok, de nálam már.kizáro ok, ha a a pasinak él az anyja...
2023. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen anyuci pici fiánam mindig az anyja lesz az első, ne is álmodozz róla.
2023. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Vannak azért szerethető anyósok is.
2023. máj. 15. 11:12
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

3

Hogyne! Olyan mint a dolgos cigány! Hallani hallottam róla, csak még latni nem láttam

2023. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, én nőként ezt biztosan nem bírnám. 30 éves férfi anyukája még biztosan nem egy magatehetetlen öregasszony. Ha mentális beteg, kérjen segítséget, szedjen gyógyszert. Ez, hogy így a fiára akaszkodik, egy nagyon önző dolog. A betegségével akarja maga mellett tartani a fiát és ezzel megnyomorítja az egész életét. A kérdésben benne is van első helyen, hogy anyuka magányos. Ez a tévképzetes, deprerssziós betegség az a pillanatragasztó, amivel a kisfiát maga mellett tarthatja egy életre. A férfinak kell eldönteni, hogy milyen életet akar élni. Ennek az anyukának nem kell állandó felügyelet. Én ebből biztos, hogy menekülnék ilyen formában.
2023. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el,tapasztalatból mondom.Egész életed

meg fogja keseríteni..Nálam lájtosabb volt a szitu,de

így is el jutottunk arra a pontra hogy vagyő vagy én.

Engem választott,de még utána is jó időbe telt,mire a

kedves mama nem pofázott bele mindenbe, és nem velünk akart

nyaralni menni..

2023. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom 1es...nekem 4 anyós jelöltem volt. Eggyel volt sok gond, a többivel teljesen jó volt a kapcsolatot. Persze ott egészséges anya fia kapcsolat volt.

De ez alapján amit a kérdező leírt az ilyen pasit messziről kerülöm.

2023. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kezd el listázni, hogy neked mi a jó ebben a kapcsolatban? Kapcsolat ez egyáltalán? Néha házhoz viszed a puncit a csávónak és ennyi. Ezt én nem hívnám kapcsolatnak. Épeszű ember ezt biztos nem tűrné egy hónapig se, nem hogy 2 és fél évet pazaroljon el rá.
2023. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyuci pici fiából akad egy pár, de ez nagyon extrém példa.

Az, hogy anyukád magányos, depressziós és szorongásos, sajnálatos dolog, de ezen a gyerekeként érdemben nem tudsz segíteni a saját életed beáldozása nélkül. Látogathatod vagy hívhatod kicsit gyakrabban, de attól még ugyanúgy magányos és depressziós marad.

2023. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár órát nem bírnak ki, hogy ne írjanak... Azért ez már a nagyon nem normális anya-gyerek kapcsolat! Ez csecsemő korban még normális, hogy az anya nem tud/akar pár órát levállni a gyerekről, mert egy kisbabát nehezen hagynak másra (ez még normális tud lenni). Isméltlem: csecsemő korban! Ahogy nő a gyerek fokozatosan levállnak egymásról és jó esetben felnőtt korra egy egészséges viszony marad a szülő és gyerek közt. Az meg, hogy mindig pont akkor lesz rosszul szimpla manipuláció (lehet nem tudatosan, de az). A franc sem akarna ilyen kapcsolatban élni.
2023. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!