Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom furcsán viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom furcsán viselkedik mióta visszajöttem az utazásomból. Szerintetek okkal gyanakszom valami rosszra? (25/L)

Figyelt kérdés

Elutaztam egy hétre nyaralni Egyiptomba és úgy volt, hogy a barátom is jön velem, akivel 3 éve vagyok együtt.

Az utazás előtt 1 héttel visszamondta az egészet, mert új autót szeretne venni, amit megértek, mert a régivel rengeteg gond van mostanában, így most arra gyűjt.


Nagyon szomorú voltam, de nem tudtam mit tenni, elmentem nélküle, úgyis ott volt a csalásom, a húgom is, velük jól elvoltam. 2 napja értem haza és azóta nagyon furcsán viselkedik. Először is szóltam, hogy hajlani háromkor fogok megérkezni szombat éjszaka és mikor leparkoltam a ház előtt ő akkor esett haza valami buliból, holott azt mondta, otthon fog várni kajával, ehelyett akkor ért haza hajnalban pont mikor én tökrészegen.


Másnap délelőtt sz*xeltünk, majd kb. 30 másodperc sem telt el, közölte, hogy ő egy hét múlva megy a kollégáival Balatonra 3 napra és kötelező. Elkezdett magyarázkodni, hogy itt minden ingyen lesz, a cég fizeti és csak azért megy. A kollégái között hozzátszem vannak ilyen kis 20 éves nyomulós, csöcskirakós lányok, vagy 6 db, akik nem egyszer rányomultak már.

Kérdeztem, hogy ezt biztos, hogy így szex után 10 másodperccel akarta közölni? Vagy miről jutott ez pont most eszébe? Mondtam azt is, hogy ez nekem rosszul esik, hogy velem nem jött el egy régóta tervezett utazásra, ők meg bejelentik egy héttel előtte és rohan velük a Balatonra.


Lassan több élménye lesz a recepcióslányokkal, mint velem.


Erre közölte, hogy egy hisztérika vagyok, pedig normális hangnemben mondtam.

Egyébként 2 napja csak kritizál kb., meg a telefonját nyomja mióta hazajöttem, holott amíg odavoltam végig azt hallgattam mennyire hiányzom. Hát látom...


Ti mit szólnátok ehhez? Joggal esik rosszul?


2023. máj. 15. 11:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

családom*,

és ő volt tök részeg mikor hazaért, ezt félreérthetően írtam! :D

2023. máj. 15. 11:10
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb hogyha oda figyelsz rá, de ez még nem feltétlen jelent semmit.
2023. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Okkal gyanakszol. De az nem a jövőben lesz, már most sem jó neked.
2023. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Én nem az ő viselkedésén aggódnék,hanem a kapcsolatotok alapjain.

Mert az rohadtul rozoga lábakon áll.

Három év után már minden célnak közösnek kellene lennie,

és olyan hogy a párom nélkülem menjen nyaralni,mert kocsira

gyűjt,vicc kategória..Gondolom akkor külön kassza meg minden.

Ez nem komoly kapcsolat,legalábbis az én szemszögemből.

2023. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Ki se mentem volna egyiptomba nelkule eleve. Nekem már ez is fura. En kaocsolatokban nem rendezek külön családi partykat hacsaknem valami gyerek tini kapcsolat.
2023. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én még nem pontoztam senkit, de valakinek valóban nem tetszik.
2023. máj. 15. 11:29
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Kérdés, neked mi számít oknak... lehet, hogy nem csal meg, attól független lritka érzéketlen és tapló... még neki áll feljebb, ha felelőtlenül ígérget / nem tartja meg az ígéretét... még ha tényleg el is felejtette a munkahelyi teambuildinget, akkor is gondolhatott volna rá, hogy nem azután böfögi be, hogy beléd élvezett...
2023. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hiszem valaki erősen érdekli a pasidat és azt is kétlem hogy kötelező a balatonra menni 3 napra. Valaki miatt megy.
2023. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon gyanús, bár a leírtak alapján ez amúgy sem egy túl jó kapcsolat. Fel kellene még ennek a fiúnak nőni.
2023. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet megdugot valakit ..
2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!