Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha visszajött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha visszajött hozzám az exem, de?

Figyelt kérdés

Ugyan visszajött hozzám egy hónapja, miután két hónapot (előtte 6-ot voltunk együtt) külön töltöttünk, de ma elmondta, hogy már nem szerelmes belém, csak szeret, és hogy azért ábrándult ki belőlem, mert nem vagyok többé az az alfahím (ő jellemzett így), vezető, aki képes lenne bármit megtenni a családjáért, és hiányzik az erő a tekintetemből.


Mellesleg igaza van, ezt el is ismertem neki.


2017. szept. 20. 19:47
 1/9 A kérdező kommentje:
24/F 21/L
2017. szept. 20. 19:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit tegyél, hogy megint alfahím legyél?

Talán legyél olyan mint amikor összejöttetek, szeresd kevésbé.

Egyébként ő egy alfanőstény, vagy csak elvárásai vannak?

2017. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor sohasem fog megelégedni veled. Nem értem miért ment akkor vissza hozzád?
2017. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már az exed....akkor semmit. Lépj tovább. Kapsz jobbat.
2017. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, én már azzal sem lennék együtt, aki elhiszi azt a baromságot, hogy vannak alfák meg omegák, és előszeretettel használja is ezeket a kifejezéseket. :"D


Mondjuk nem tudom, hogy ha neki úgynevezett alfa kell, de szerinte te nem olyan vagy, akkor miért ment vissza hozzád. Én a helyedben tiszta lappal kezdenék egy másik lánynál, de te tudod.


21/L

2017. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ajj már megint ez az alfa baromság. Már herótom van ettől a hülye kifejezéstől. Elárulok egy titkot emberek. Nincs alfa, és olyan sincs hogy minden szituációban tökéletesen helyt tudjon állni az ember. Mindenkinek megvan a maga gyengesége. Van akinek fizikai, van akinek pszichés.


De visszatérve a kérdésre: nem értem miért kell összejönni újra az embernek a volt párjával. Nem véletlenül lett ex.


25/F

2017. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok elfutni, ha adott még egy esély
2017. szept. 20. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:

próbálkoztál azzal, h körbepisiled a csajt még gyorsan, mielőtt lelépett volna? Gondolom nem próbáltad, mert akkor a te területeden lett volna és akkor nem mehetett volna el.

Az az igazság, h tényleg nem vagy alfa :(

2017. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pfff, akkor alázd csak meg magad, papucska.


Minek kellett visszafogadni? Hmmm?!

2017. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!