Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti otthagynátok pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti otthagynátok pasit ezmiatt?

Figyelt kérdés
néha érzem h szeret, néha nem, az elején leste a kívánságaimat már nem, nem kísér el sehova ha olyan napja van mert nincs kedve, amikor elmondom neki mi bánt mi nyugtalanít röhög. Viccnek fogja fel. Otthagynátok ha ilyen lenne a pasitok?
2010. okt. 10. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak is a te döntésed. Tartsatok szünetet, ha hiányzik, akkor már tudod.
2010. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátom. Tudtam, hogy el kéne hagynom, de annyira szerettem, hogy valahogy nem ment. Végül 9 hónap után ö szakított velem.
2010. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és miért ha szabad kérdeznem?
2010. okt. 10. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig van kedve kimozdulni, hát istenem. De azért igen, hogy röhög a problémáimon.
2010. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert mindig összevesztünk amikor együtt voltunk, aztán egy idö után már nem mentünk el kettesben sehova, csak a haverokkal, meg állítólag megtetszett neki más, és egyesek szerint meg is csalt egy pár lánnyal korábban... Nem volt igazi kapcsolat, de én szerettem. De túl lehet élni az ilyet.
2010. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha téged ez ennyire bánt, hagyd el, ha mégis annyira akar, majd kapar érted!
2010. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:

[..]amikor elmondom neki mi bánt mi nyugtalanít röhög. Viccnek fogja fel. Otthagynátok ha ilyen lenne a pasitok?[..]


tegyük fel a kérdés vége "csajotok"

akkor én tuti


22/f

2010. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még most lépj!!!! Az unokatesómnak dettó ilyen a férje már évekóta és pokól az élete!
2010. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a francba. Találsz jobbat.
2010. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyik: fel kell csigáznod, a pasik szeretnek harcolni egy nőért, te most valahogy nem vagy neki érdekes, vesd be magadból a démont!

másik: mielőtt elhagy, te hagyd el

2010. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!