Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejönnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnétek valakivel, szeretitek egymást, és csak hónapok múlva derül ki, hogy cigány, akkor otthagynátok-e ezért az illetőt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Simán.

Én elvből nem járnék cigánnyal.

Annak kicsi a valószínűsége hogy nem veszem észre valakin hogy cigány, ha nem rajta akkor a szülein.

2010. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azt azért észrevenném hogy cigány, még mielőtt összejövök vele.

De ha olyan jól titkolta hónapokig hogy nem is néz ki cigánynak és nem viselkedik cigányul akkor nem is igazán cigány, úgyhogy nem érdekelne.

2010. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bumbi02 ***** válasza:

elsőnek: ezt hívják rasszizmusnak.


amikor szeretsz valakit már hónapok óta viszont amint megtudod h cigány ott hagynád.

2010. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Scream85 ***** válasza:

Amikor én megismerkedtem a párommal akkor én is kicsit megijedtem,mikor megtudtam hogy mi a családneve.

De szerencsére semmi közük a kisebbséghez.

Szóval még név alapján sem szabad előre ítélkezni.


25F

2010. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Biztos h nem mert például azt a csajt már megszerettem, szerelmes vagyok belé, akkor nem fogom otthagyni emiatt... (Jó lehet van olyan aki rasszista és elundorodik, de én ezt magamról nem tudom elképzelni az már extrém eset.)

16F

2010. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mindig odafigyelek arra, hogy milyen emberekkel kerülök kapcsolatba. Az első válaszolóhoz hasonlóan szintén elvből még csak nem is kezdenék cigánnyal.
2010. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
azért a sovinizmus meg a rasszizmus kicsit brutálisabb ezeknél a dolgoknál. Itt szimpla elvi kérdés van. Mindenkinek van egy általános képe a romákról, és ez nem szokott jó lenni. Pláne, ha már 1x-2x ki is pakoltatták az utcán. Szal ettől még valaki nem rasszista, ha nem akar velük ismerkedni. Ritka kivételek vannak náluk is, de az tényleg rohadt ritka. Én sem jönnék össze ilyen lánnyal.
2010. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Dehogyis nem az rasszizmus, ez pont olyan mint pl szerelmes leszel egy osztrák csajba és ő megtudja h magyar vagy és ott hagy, mert TUDJA h az összes magyar lop(pedig te nem dehát ezt mondhatod neki qrvára nem fogja megérteni...). És ennyi te meg összetörsz lelkileg és megutálod őt. Kábé így érez a cigány csaj is(aki mellesleg biztos h nem teljesen az mert azt észrevetted volna).

16F voltam

2010. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
hát én már átéltem.3 hónap után kiderült van a lányban cigányvér.de nem érdekelt,mert jó műsöra volt,jól sexelt,orál is jó volt.úgy nézett ki a lány,amikor bementünk a discoba,minden csávó megnézte.ha vki nagyon megfogott,akkor nem fog érdekelni a bőre színe.nekem ez a véleményem.
2010. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, nem érdekel a nemzetisége. Mellesleg nekem pl. több pozitív tapasztalatom van cigányokkal, mint negatív, így emiatt sem zavarna, de amúgy sem, mert a szerelemben nem ez számít. 19/L
2010. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!