Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fillérb@szó emberekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fillérb@szó emberekhez fillérb@szó emberek valók?

Figyelt kérdés
Az exem sosem akart elvinni rendes randira, nagyon hitt abban hogy 50-50-ben fizessuk a lakbert, mikozben en nappalis diak voltam es csak 20oraban tudtam dolgozni, mig o 40 oraban egy jo szakmaban keresett kb 3-4x annyit mint en. Viragot sem akart venni sosem, pedig mondtam neki hogy nem az osszege szamit hanem az hogy gondol ram. Kulon kasszan voltunk pedig egyutt eltunk, felvaltva vettunk fogkremet is mint a lakotarsak. Szerintetek az ilyen ember valtozik valaha vagy ilyen onzo marad amig el?

2023. máj. 23. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2023. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem változik, vagy csak akkor, ha nagyon szerelmes lesz valakibe és attól nem fogja sajnálni a pénzt. Amelyik pasi felezget, az garantálom neked, hogy csak átmeneti magányűzőnek tart, vagy csóró, de a te exed elmondásod szerint nem volt az.
2023. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
A gazdag ember olyan szegény ember, akinek van pénze.
2023. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Mi a mai napig felezünk minden kiadást, 15 év házasság után. Szerintem ez ìgy normális, pedig nő vagyok.
2023. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyent nagyon hamar exszé kell tenni.
2023. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

4

Nincs gyerek, ugye? Mert legkésőbb ez akkor borul.

2023. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, csak hozzá hasonló ember tudja elviselni az ilyet. És nem, nem fog megváltozni soha.

Én menekülök az ilyenek elől, pedig kifejezetten nem szeretem ha sokat költenek rám. De egy ilyen, egy normális embernek elviselhetetlen. Az én egyik exem is hasonló. Amennyire próbált nem költeni semmire, annyira rá volt kattanva a témára és kb csak a pénzről szólt az élete. Pedig sosem voltak szegények a családjával, egy percig sem, sőt.

2023. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem kéne ilyen pasi. Pedig keresek kinn 3000 eurót, párom meg 400at itthon.
2023. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

"A gazdag ember olyan szegény ember, akinek van pénze."


A szegény ember meg olyan gazdag ember, akinek nincs pénze.

2023. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt mondom, nem volt elég szerelmes.
2023. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!