Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy babáért küzdöttél de a párodnak már volt gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége? Mennyire viselte meg a kapcsolatot?

2023. máj. 23. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy érted, hogy küzdöttem? Ha ő nem akar gyereket, én meg igen, akkor elköszönök tőle és keresek olyat, akivel családot tudok alapítani.
2023. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mit jelent az, hogy babáért küzdöttél? Ha a férfi nem akar gyereket, akkor joga van hozzá, hogy visszautasítsa ezt a lehetőséget. Olyannal kell kezdeni, akivel egyeznek a tervek. Ha trükközöl, meg ráerőlteted, akkor csak a gyereknek lesz rossz.
2023. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a kérdést kétféle képen lehet értelmezni. Egyszer úgy ahogy az első válaszoló írja.

Másszor pedig úgy, hogy akartok mindketten de nem sikerül egyéb okok miatt

2023. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A második már orvosi eset, azaz ott a mesterséges megtermékenyítés lehet az út. Vagy nem tudom, mi a kérdés valójában.
2023. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy hogy belekezdtünk a projektbe de egy éve nem jön a baba, és nekem kiderültek, bajaim ami miatt nehezebb teherbe esni, és engem nehezen érint, de a párom mivel van gyereke már, azt mondta ha nem lenne gyerekünk sem lenne baj
2023. máj. 23. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen azért mondta, mert neki már van. A párom szintén nagyon megértő. Ha nem jött volna össze a baba ugyanúgy ez lett volna a válasza. Mi a probléma egyébként?
2023. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta már nincs benne annyira a vágy hogy legyen gyereke, mert már van
2023. máj. 23. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Es ez hamarabb nem derult ki? A ferjemnek 8 eves a fia, ettol fuggetlenul szeretnenk kozos gyereket. Ha az ismerkedes idejen azt mondta volna, hogy o nem szeretne mar gyereket, akkor nem lett volna folytatas.
2023. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem értelek. Jobban esne, ha azt vágná a fejéhez, hogy miattad örökre lemondhat az apaságról? Vagy ha depresszióba esne és nem tudná feldolgozni, hogy nem jön össze?

Őszintén, téged mi zavar abban, hogy ő ezt nem tragédiának éli meg, és úgy áll hozzá, hogy ha lesz, akkor lesz, ha nem, akkor boldogok lesztek kettesben.

Miért lenne jobb, ha ő is szenved?

2023. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, gyakorlatilag. Most jobb lenne, ha elküldene a francba, mert nem lehet közös gyerek? Csak mert EZ ezerszer megalázóbb (én megkaptam exemtől).


NEKED tragédia, persze, de messze nem akkora baj, mint te véled. Melletted áll, szeret, mégis mi kell még?

2023. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!