Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha csalódnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha csalódnátok a párotok jellemében?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyok a párommal, kedves, segítőkész. Mikor valamilyen problémával kapcsolatban tanácsot kérek tőle, akkor viszont mindig olyan tanácsot ad, amit sosem fogadnék meg, például üssek meg valakit, ha beszól, vagy ha valamit nem akarok megcsinálni, hazudjam azt, hogy megcsináltam, meg ilyenek. Eléggé csalódtam így benne, hogy így gondolkozik. Nem tudom, szakítsak vele vagy érdemes vele maradnom?

2023. máj. 23. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Így akarod leélni az életedet? Netán azt akarod, hogy ez a jellemtelen, gerinctelen tahó nevelje a gyerekedet?

Ugye tudod, hogy ő veled kapcsolatban is így gondolkodik. Eljön az idő, hogy megüt. Hogy dolgokban hazudik, az tuti.

2023. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Szakíts.
2023. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Az exem próbált nagyon bevágódni, hogy ő mennyire társaságkedvelő, imád társasozni, iszogatni stb.

Aztán még arra is meg volt sértődve, mikor eszembe jutott egy régebbi iszogatós emlék🤣 Nyilván sehova nem jött velem, de be akart korlátozni, szakítottam.

2023. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam, én vele maradtam. Jó sok évet pazaroltam rá.
2023. máj. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a csalódás mértéke és jellege. Ha egy rosszindulatú, agresszív egyén, akkor bizony szakítanék.
2023. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!