Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolatom van, és barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatom van, és barátnőm egy rendkívül őszinte lány, és nyomokban sem tartalmaz megfelelési kényszert. De sajnos rólam is elmond olyanokat, amiket kínosnak érzek, én máshogy működök. Ő lenézi, ha bármit is szégyellek, ami igaz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 22:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Pl. ha van valami híres hely amiről nem hallott, egyből megkérdi, miről híres, ő nem hallott róla. Én ilyenkor inkább hallgatnék, ne tűnjek műveletlennek. Ő viszont abból indul ki, hogy annyira híres azért nem lehet, mert akkor hallott volna róla, és a másik túloz.

A másik, hogy mindketten néztük a legutóbbi Való Világot (akkor még nem ismertük egymást) és én erről mélyen hallgatok mert szenny műsor, ő viszont elmondja, hogy igen nézte, meg én is. És így döbbenten, épelméjűségemet kételve néznek rám, tényleg néztem? És akkor már muszáj beismernem, hogy igen...

Sok más is van, nem csak ezek. Nagyon sok. Rengeteg. Olyan kínos.

2023. máj. 24. 22:07
 2/17 A kérdező kommentje:
Pl. az ismerőseim megvetik Billie Eilish-t, én viszont az egyik számát szeretem, mindig feláll a szőr a karomon, ha hallom. És nem akarom ezt mások orrára kötni, magánügy. Ő viszont lenézi, hogy miért szégyellem megmondani, mi tetszik.
2023. máj. 24. 22:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jófej laza barátnőd lehet, sajnos rólad ez nem mondható el..túl görcsös vagy, túl sokat foglalkozol a külvilággal, így sosem leszel boldog
2023. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Csípem a csajt! Mondjuk engem is zavarna azért, hogy válogatás nélkül elmond mindenkinek mindent. Nem az, hogy a való vilagot nézem, vagy sem,meg a zenei ízlésemet, mert ezeket én sem szégyellem, nem érdekel, hogy ki mit szól. Csak azért ha valamit négyszemközt a páromnak mondok (személyes) azt nem biztos, hogy az egész emberiségnek szánom. És azt érezném, hogy szűrnöm kell a mondani valómat. Én meg szeretném, ha a párommal teljesen őszintén beszélhetnék, nem kellene valogatni, hogy mit szabad elmondani és mit nem.

Komoly, személyes dolgokat is simán kikotyog, vagy csak az ilyen apróságokat, amik nem akkora horderejű dolgok?

Mondd neki, hogy magáról azt oszt meg másokkal, amit akar, de rólad ne, mert nem szereted.

2023. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Ti ketten a két véglet vagytok.

Én az arany középutat választanám.

2023. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Fuuu, én nem bírnék meg lenni melletted, neharagudj.
2023. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti nem illetek össze, ebből nemsokára az fog következni hogy te fel se fogod vállalni merni a véleményed, akkor meg azért fog lenézni.
2023. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Megértem a barátnődet, én is ilyen vagyok. Amit csinálok, azt nem szégyellem, amit szégyellek, azt nem csinálom.
2023. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kitana. ***** válasza:
80%
Nem ártana kicsit példát venned róla.
2023. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem őszinte hanem naiv
2023. máj. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!