Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. évfordulóra szeretnék adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. évfordulóra szeretnék adni olyan dolgot ami egy fényképet és egy idézetet tartalmaz. De valamilyen különleges formában. Van ötletetek? 25L

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Párnára teteted a képed, vagy extra nagyba nyomtatod, és képtartóba.
2011. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én akkor pl. egy naptárt készítettem a közös képeinkből, ha mostanság lesz az évforduló, akkor aktuális is lehet. Ezen kívül fényképes óra, párna is jó ötlet lehet.

20/L

2011. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak gagyi, közös fotós tárgyakat ne, könyörgöm. Miért hiszitek, hogy ez jó ajándék?
2011. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az illetőtől függ, hogy jó ajándék-e. Szerintem valami személytelen plüssfigura sokkal gagyibb ajándék, mint valami képes cucc, ami legalább tényleg a kapcsolatukhoz kapcsolható... A barátom tökre örült 1. évben a naptárnak, azóta is az van kinn a falán, és bár már 3 éve "lejárt", mégis azt használja... És róla például tudom, hogy sokkal jobban örül a kézzel készített ajándékoknak, mintha vennék neki valamit boltban...

Fényképes párnát pl. olyan formában kapott a születésnapjára az én párom, hogy photoshopban én raktam össze az Ő kiskorától kezdve akkori koráig levő képekből egy olyan szám alakban a képeket, ahányadik szülinapja volt, megvarrtam a párnát és a képet rányomtattam, a párna másik oldalára pedig egy idézetet. Nagyon tetszett neki, azóta is díszíti az ágyát... De pl. egyszer varrtam neki egy babát és azóta is azzal alszik, ha nem alszunk együtt, pedig 22 éves...

Úgyhogy ha a srác olyan fajta, aki örül az ilyesminek, akkor szerintem igen is tök jó ajándék, évfordulóra meg pláne.

Én mondjuk most a párnát tudom ajánlani, arra idézetet is rá tudnak nyomni és képet is. :)

2011. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!