Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a szex tart a másikkal?

Figyelt kérdés
Annyira isteni a szex kettőtök között, amilyenről álmodni sem mertél volna...volt már előtte sok szexpartnered, de egyik sem közelítette meg őt, várhatóan nem is fogja. Létezik, hogy emiatt nem tudod elengedni a másik felet?
2023. máj. 24. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Ilyet is Csák nők tudnak képzelni....
2023. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen, csak hát ha csak a szex köt össze az nagyon kevés. :/
2023. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Volt ilyen. Aztán jött valaki akibe szerelmes lettem 🤷‍♀️
2023. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen, igen. N
2023. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

És mi volt benne olyan jó?

#3,#4?

Tanítsatok minket, milyen a jó pasi.

2023. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Többek között ezért sem tudtam levakarni magamról az exemet. Van ilyen, igen.
2023. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

5: hidd el, hogy nincs erre semmilyen titkos recept. Ha megvan közöttetek a kémia, akkor valószínűleg a szex is működni fog.


Esetleg azt lehet kiemelni, hogy mitől sz*r a kémia ellenére is:

- a másik úgy fekszik, mint egy farönk, túl merev

- képtelen elengedni magát

- nincs fantáziája

- érzelem vagy szenvedélymentesen érint meg

2023. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 köszi! :) Ezekre én is gondoltam, de akkor új dolog nincs eddig ami jobbá tenne :P Köszi!
2023. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7# Ez azért nem ilyen egyszerű. Persze igaz amit leírsz, de túl általános és hiába van meg a kémia, attól még lehet a szex szar.

Lehet azért, mert valamiért érezni, hogy nem illetek össze, nem egyezik a ritmus, nem találjátok az összhangot, kényelmetlenek alap pózok is, anatómiailag sem feltétlenül illik össze a két fél, stb.

És akkor ehhez jön még a körítés. Hogy fog meg, hogy "tesz odébb", mennyire tutyimutyi vagy túl nyálas, túl durva, mennyire érez rá mi tetszik, én mennyire érzem őt, mennyire akarunk beleadni mindent, vagy csak eltinglitanglizni, egyoldalúskodni, stb.

Mennyire közösek a vágyak, miket próbálna ki, én mikben lennék benne szívesen, ha feldobok egy ötletet, az neki vad, vagy pont annyira izgatja a fantáziáját, mint nekem? A férfiak sem egyformák, a nők sem. Tapasztalatból mondom, hogy amikor valaki a szexualitás területén emberére akad az olyan de ollllyan ütős, hogy szavakba sem lehet foglalni. Biztos így van ez férfi oldalról is. Van a "jóvan dugtam egyet" kategória, meg van az, amikor a végére az ember szeme ketté áll, hogy atya isten, ez mi volt (jó értelemben)... Hát utóbbit nehéz elfelejteni. De nem. A szex összetarthat ideig óráig, de ha az élet más területén nem passzoltok, akkor előbb-utóbb úgyis elválnak útjaitok.

2023. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
Jól megujjazom a csajokqt azt ott hagyom oket ezzel: " jajj ennyi az ido mennem kell bocs!"
2023. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!