Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek az én helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Együtt vagyok már egy fiúval lassan 5 éve, több, mint két éve együtt is lakunk. Sajnos/nem sajnos túl korán jöttünk össze és most vagyok abban a korban, hogy buliznék, mennék ide-oda, úgymond szabadságra vágyom. Mégsem merek ez miatt szakítani a párommal, mivel tudom, hogy nála jobbat nem tudnék találni, nem d,rogozik, iszik, nőzik szóval semmi ilyesmi. Nem akarom vagyis inkább nem tudom megtenni ezt a lépést, mégis egyre jobban érik bennem, hogy már nem bírom, bűntudatom is van, amiért ezt érzem, mert szeretem őt és tudom, hogy ő is engem.

Ti ezt, hogy tudnátok megoldani, vagy ha ti voltatok ilyen helyzetben, ti ezt hogy oldottátok meg?



2023. máj. 31. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Szakítasz, vagy szenvedsz, és eldobod a fiatalságod.

Te választasz. Senki nem fog helyetted.

2023. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is fiatal vagyok, komoly kapcsolatban.


A párommal együtt is tudok bulizni, menni ide-oda, de ha nem akar jönni, külön is tudunk programokra menni. Sőt, nagyobb vállalásokat is tudunk tenni, pl belefér pár év külföld közösen, erasmus ilyesmi.


Nem kell lemondanom semmiről, sőt.


Ha te szeretnél mást, pl kipróbálmi milyen mással szexelni vagy kapcsolatban lenni, akkor beszéld meg vele, lehet nyitott rá.


De ugye tudod, hogy nem attól lesz valaki jó pasi, hogy nem drogozik meg nem nőzik... ezek csak a legalapabb dolgok. Ha csak attól félsz, hogy nem lesz más, akkor nem őt szereted, hagyd el.

2023. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne mehetnel bulizni, ezert miert kellene szakitani? Vagy te tkp pasizni szeretnel? Akkor viszont ne rabold az idejet.
2023. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értemhogy miertne tehetned azokat a dolgokat amiket felsoroltal a mostani parkapcsolatodban? Letiltott a baratod hogy elmenj a baratnoiddel egy hetvegere pragaba? Aztmondta nem mehetsz egyedul fesztivalra? Kontrollalja hogy miket csinalsz es szamonker?


Nekem inkabb ugy tunik hogy inkabb mar peniszre hajazol, csak ezt nehezebb bevallani? Meguntad, ellaposodott?


Inkabb tisztazd magadban ezeket mert egy normalis parkapcsolatban mindkeg fel szabad.

30/N

2023. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem mentek együtt...jah, hogy neked szex kell mással, hogy milyen lenne mással dugni, mit hozna ki belőled egy másik srác stb....szakíts!
2023. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést. Miért ne mehetnél ide-oda?

Mi 7 éve vagyunk együtt, én is tini voltam, mikor összejöttünk. Nekem is eljött az az idő, amikor szívesen elmegyek "ide-oda". Egy éven belül szeretnénk elkezdeni a baba projektet, és utána már nem lesz ilyen alkalom, vagy csak nagyon, nagyon ritkán, később.

Nem bulizok féktelenül, de 2-3 hetente jól esik a barátnőimmel meginni 1-2 koktélt, egyszer Pestre is felmentem szülinapozni, a következő buli pedig a lánybúcsúm lesz, azt nagyon várom. Nincs ezzel szerintem semmi baj.

Ha viszont az van, amit a többiek gondolnak, hogy pasiznál, az baj. Vagy tényleg mélyen elásod magadban, abban reménykedve, hogy nem bánod meg, vagy szakítasz. Talán az is előfordulhat, hogy a barátod is érez hasonlókat, és benne lenne pár hét szünetben, de ritka, amikor ezek után vissza tudnak térni a párok a megszokott kerékvágásba.

2023. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám életbölcsességét követem. A 65.házassági évfordulón azt mondta, hogy ő azt szereti a legjobban a házasságában, hogy azt csinálhat amit akar.

Az én házasságom is ilyen. 17 évesen jöttem össze a férjemmel. Most vagyok 34. Soha semmiben nem korlátozott a párkapcsolatom. Épp ellenkezőleg. Ha te úgy érzed, hogy elhervadsz ebben a kapcsolatban, akkor nem kell félned a szakítástól.

2023. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A barátom nélkül nem mehetnék el bulizni, csak rokonokhoz. De, hogy elmenjek mondjuk fel Pestre testvéremhez nélküle egy-két napot ott tölteni, kikapcsolódni, az már nem jöhet szóba. Fiú barátom, haverom sem lehet, nem tetszene neki, ha mással beszélnék vagy nagyon jóba lennék, ebből már megjöttünk... Diszkóba is mennék, de ezt elvetettük, mivel mindketten féltékenyek vagyunk. Nélküle, ha el is megyek (más városba, mondjuk a mekibe) már nem úgy áll hozzám érezhető a feszültség, főleg, ha a testvérem által csatlakoznak a társaságba fiúk is, nem egyszer volt már rá példa, hogy ez miatt akart szakítani.

Szóval nem mást férfit akarok megkóstolni, bár lehet így jött le nektek, de megnyugtatlak titeket nem. Nyilván, ha tényleg szét megyünk, akkor nem az lesz az első dolgom, hogy másba ülök, vagy másba keresem a boldogságom. Élvezni szeretném a fiatalságot és úgy érzem, sőt sokan a családomból ezt tudják is, hogy mellette ezeket nem tehetném meg.

2023. jún. 1. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy mérgező kapcsolatban vagy. Igen, félreértettük, mert ezeket nem írtad.

Sajnos nem vagytok jók egymásnak, nem vagytok kompatibilisek.

Raboljátok egymástól az életet.

A legjobb lenne ha különválnátok.

2023. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hu, kislany itt nagy bajok vannak. Ez a srac konkretan bortonben tart, ez nagyon nem normalis. Szabadulj meg tole mihamarabb.
2023. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!