Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez birtoklási vágy? Túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez birtoklási vágy? Túlzott féltékenység? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 4 hónapja vagyunk együtt és sajnos egyre furcsább a viselkedése.

Egy munkahelyen dolgozunk, sokszor egy műszakban is. Szóvá tesz nekem állandóan mindenféle dolgot, pl ha viccelődünk más kollegákkal akkor besértődik és megjegyzi hogy nem kellene jópofiznom másokkal, mert neki ez rosszul esik, meg hogy csak azért kedvesek velem a férfi kollegák mert csak meg akarnak d*gni….

Emellett nem szeretné ha elmennék a csapatépítő programokra sem.

Duzzog ha nem írok neki, vagy csak este hívom fel, arról szól akkor már az egész beszélgetés hogy megjegyzéseket tesz hogy biztos nem is hiányzik nekem, meg ki tudja hogy mit csináltam egész nap…

Hangot adott annak is hogy zavarja hogy fent vagyok Facebookon és Instán (neki nincs egyik sem) mikor együtt vagyunk már meg sem merem nyitni egyiket sem, Ha ír nekem valaki messengeren már rögtön szóvá teszi azt is hogy: na, már megint ki írt neked?! Mit akarnak már?!

Az sem tetszett neki hogy hazalátogattam a szüleimhez, alig szólt hozzám már előtte való nap is, folyamatosan flegmázott még a telefont is kinyomta, meg persze hozzám vágta hogy ki tudja hova megyek valójában….

Olyan kijelentései vannak hogy szeretné ha MINDIG egy műszakban dolgoznánk, együtt élnénk, és szinte mindenhova együtt mennénk… mikor mondtam neki hogy nekem ez lehet kicsik sok lesz, nekem kell a tér egy kapcsolaton belül is, azt mondta nekem akkor nem való párkapcsolat.

Terveztük az összeköltözést de sajnos eléggé elbizonytalanodtam, félek hogy később ez még rosszabb lesz…

Mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben?

28/N párom 42/F



2023. febr. 27. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meneküüülj! De gyorsan!
2023. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, később még rosszabb lesz.
2023. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez már beteges a párod részéről. Én is a szakítást javaslom. A párkapcsolat nem arról szól, hogy mindig mindent együtt kell csinálni és mindig mindenhol együtt lenni.
2023. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek érzi magát melléd. Sok oka lehet ennek.
2023. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az sem tetszett neki hogy hazalátogattam a szüleimhez, alig szólt hozzám már előtte való nap is, folyamatosan flegmázott még a telefont is kinyomta, meg persze hozzám vágta hogy ki tudja hova megyek valójában…."

ME-NE-KÜLJ.

2023. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez borzalmasan para és NYILVÁN ismét egy negyvenes fazonról szól, aki a huszonéves barátnőjét igyekszik betörni és elszigetelni másoktól 🥲

Nem tudsz elég hamar lelépni az ilyen kapcsolatból.

2023. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Szinte csak negatív dolgokat írtál le. Ez így kicsit úgy hangzik, hogy megerősítést vársz a szakításra.

Ha nem szereted, akkor inkább ezt kellene kimondani.


Az, hogy neki más az elképzelése egy kapcsolatról, annak a korhoz semmi köze szerintem.


Az igazi kérdés az, hogy te őt szereted-e. Nekem úgy tűnik, hogy ő szeret téged, és ragaszkodik hozzád, de itt most ez szánalmassá lett téve. Csak a te oldaladat tudjuk, az övét nem.

2023. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
7) ha csak a negyede igaz a leírtaknak, akkor az már kóros. Nem ragaszkodás, hanem beteges birtoklás. Nálad is lehet baj..
2023. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: a csajról semmit nem tudsz, de simán véded. Gondolkodni is kéne, de az nem megy úgy látszik.
2023. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos minden igaz abból amit leírtam. Amíg ismerkedtünk, illetve a legelején nem ilyen volt… Ezek a dolgok minél több időt töltünk együtt egyre inkább jönnek elő… szeretem őt egyébként, beszéltem is vele már többször erről, hogy rosszul esnek a megjegyzései, piszkálódása de mindig vagy arra fogja hogy rossz napja volt, vagy a korábbi csalódásait hozza fel, vagy persze megkapom hogy nekem nem való párkapcsolat…
2023. febr. 27. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!