Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha anyósodék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha anyósodék megtiltanák, hogy oda menj hozzájuk a barátod miatt? Mit tennél ha a szüleid nem engednék, hogy a párod hozzád jöjjön?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

A szülői házban a szülők szabályai élnek. Ez teljesen oké, mivel 1. övék / ők fizetik 2. a saját házukban nem kötelesek olyan elviselni, akit nem akarnak. Én sem viselek el nálam senki kéretlent.

Ha nem tetszik ez, akkor könnyen lehet megoldást találni. Költözés vagy a másiknál találkozás. Ha szexre kerestek helyet, akkor lehet bérelni szobát ilyen célra jó áron.

Én sem vittem haza egyik páromat, akit nem bírtak a szüleim. Sem engem, sem akkori páromat, sem a szüleimet nem idegesített a helyzet.

2023. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Találkoznánk máshol.

Lehet azon vitatkozni, hogy ez mennyire jó döntés a szülők részéről, de ha nem akarnak egy idegent beengedni az otthonukba, akkor nem engedik be. Ha erőszakoskodtok, attól nem fogják jobban kedvelni.

2023. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyósom van, akkor hazas vagyok, ergo a férjemmel élek együtt a sajat otthonunkban, így nem kell másnál lennem a barátommal.
2023. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 te nem érezted magad kellemetlenül hogy nem jönnek ki egymással? Mi volt az ok amiért nem engedték oda a szülők? Ha szabad kérdeznem?😅
2023. jún. 1. 18:26
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 igaz! Akkor anyós jelölt, úgy mondom.
2023. jún. 1. 18:28
 6/17 A kérdező kommentje:

Mit tennétek ha az anyós jelöltet folyamatosan idegesítené, hogy a szerelmeddel vagy? Pl boltba, kondiba, csak sima séta

És azt vágja a párodhoz hogy mikor lesz már kis nyugtod? Oda is megy veled? Vagy a miért nem marad inkább otthon egyedül?-szövegeket vágja hozzá? Idegesítene titeket az ilyen anyós jelölt vagy anya? Vagy próbálnátok lesz@rni?

2023. jún. 1. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért utalnak mindkettőtöket a másik szülei? Mi az oka?
2023. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
82%
Nekem volt egy ilyen párom akit apu utált , de sose mondta és nem tiltotta meg hogy jöjjön, csak nem volt egyáltalán kommunikáció, se kézfogás, és egy légtérből már ment is ki apa. Velem ugyanúgy viselkedett. Anyu tolerálta, tudta hogy nem fog sokáig tartani . A pasinak rossz volt a híre ..és balhés volt de ezt nekem nem mondták akkor csak amikor már szakítottunk. Sose értettem miért nem lehetett elmondani ezeket, akkor biztos máshogy alakult volna. .-.-""
2023. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7 ezt csak úgy kíváncsiságból írtam. De egyébként az én szüleim nem utalják a barátomat sőt amúgy bírják meg az egész családom. Csak a barátom családja nem szeret engem

(konkrét ok hogy vagyok neki azért..elveszem őt tőlük) apjátol konkrétan már kaptam olyat is, hogy ne legyek vele ennyit mert ha testőr kell neki akkor ott van ő xd

Az anyja meg azt feltételezi, hogy teherbe akarok esni, hogy magamhoz láncoljam a fiát. Na és persze olyat is hogyha terhes lennék ki taposná belőlem a gyereket. Amikor a barátom is ezt először hallotta a mamájátol (az se normális) meg volt lrpődve, hogy ezt nem gondolta, hogy ilyet mond az anyja..

2023. jún. 1. 18:52
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ilyen volt a párom apukája / barátnője . A mai napig nem tudom, miért, hogyan. ( hallottam én már minden verziót azóta) . A paromnak azt mondtam, attól menjen nyugodtan . Persze nem ment annyiszor. És elvileg emiatt jött a változás. Észleltek, hogy így nem sokat fog menni haza, így én is mehettem, és meglepően kedvesek voltak. Azóta mintha meg 1000 éve ismernénk egymást. Azért én nem érzem ezt, csak próbálok beszélgetni, nevetni stb, de tudom, hogy valami miatt én nem vagyok ott kedvelt túlságosan. Érdekes mert azóta minden kirándulásra is hívva vagyok, meg néha egyedül is maradhatok a házukban akar napokra, ami nem volt korábban . ( persze kutya felügyelet meg ilyesmik, de már ez is a bizalom jele) . Szóval nálunk annyi volt, hogy így a párom kevesebbet ment. Neki se volt kedve sokszor egyedül. Ez megtörte a dolgot :)
2023. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!