Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha négy év után kezdem érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha négy év után kezdem érezni azt a barátnőmmel kapcsolatban,hogy talán érzelmileg elkezdtem hozzá kötődni, mi a baj velem ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Semmi. Jobb későn, mint soha. Amúgy így kéne ezt mindenkinek, jöjjenek össze, és majd alakul.


Mondok rosszabbat. Tavaly volt egyéjszakásom, és most másfél évvel később jövök rá, hogy ő volt az igazi, de eldobtam. AZóta voltam 3 másik nővel, közelükbe nem érnek. Kétszer visszakönyörögtem magam, de nem engedett. Raádásul pont ebben az évben elkezdett újra instára képeket felrakni 2020 óta először! Tehát még az sincs, hogy nagyon le tudnék róla kapcsoldóni, hiszen állandóan rá gondolok. Fejben már konkrétan most lenne az esküvőnk és jövőre szülne. Úgy, hogy ezer éve nem beszélünk és a város másik végén lakik, sose fogunk találkozni többé. Még csak másfél év se telt el, de érzelmileg egyre jobban kötődöm hozzá... na, ez a beteges!


Te meg jól csinálod. Kötődj még jobban! Sok boldogságot testvérem.

2023. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán? Ez kevés. Szeretned kellene tutira!
2023. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz tudsz elmenni, ha zavar.
2023. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!