Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rögtön el szoktatok olvasni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön el szoktatok olvasni a partnetek üzenetet, ha látjátok írt, és mikor olvassátok, azonnal válaszoltok is rá? Vagy később, attól függően mennyire vagytok elfoglalva ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, házas. Munka közben odapillantok, és ha nem a ház ég, nem mindig olvasom végig, válaszolni ritkán szoktam. Férj ugyanígy. Mikor este talizunk, kérdezi, láttad, ammit írtam, hogy... és megbeszéljük. Nincs sértődés. Az udvarlási szakaszban, bár aktívabban válaszoltunk, de akkor sem mindig mjnkaidőben, mert sok a munka.
2023. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem mindig azonnal. Sőt mostanába direkt nem olvasom el ha csak arra van időm, hogy rápillantsak, mert a partnerem kiakad, ha látja, hogy olvasom de nem reagálok. Én viszont inkább olyan típus vagyok mint az első válaszoló, elolvasom, megjegyzem aztán tovább lépek ha nem ég a ház.
2023. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

En is inkább ugy olvasok csak hogy ne legyen láttam jelzés, azaz csak azt, ami felül megjelenik mikor írtak mert ismerem már ezeket a komolexusos embereket hogy láttam es nem írok akkor már wl is kezdenek szövögetni a hülye elméjükkel mindent hogy miért nem igy ha vmit lattamozok szinte ra vagyok kenyszeritve arra is hogy akkor már válaszoljak hogy ne legyen komplexusos a hülyéje, de mivel agyban mentálisan vagy akarhogy épp nem vagyok ott hogy vele foglalkozzam, így inkább arra ügyelek se lattamozva ne legyen ha meg hívnak ki ne nyomjam bírjam ki hogy végig csörget(ezért is vagyok némán vagy rezgőn mindig), mert ha kinyomnám a hívást abbol megint elkezdenének kreálni vmi fantazmagóriákat hogy uristen miert nem akarhatok en vele beszélni.


Szerintem alig van vki aki nem gyártja magának ilyenekből a komplexusait.

2023. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kitana. ***** válasza:

Elolvasok mindent azonnal, mert az órán látom az üzeneteket, de ott ugye nem nyitom meg, szóval a másik nem látja. Telefont csak akkor veszem elő válaszolni, ha épp elfoglalt vagyok, ha valami olyan üzenet, amire kell a sürgős válasz. (Ezek általában azok voltak, mikor írt, hogy most van boltban, kell-e valami.)

Munkaidőben sima csevegős üzenetekre pl csak akkor válaszolok, ha szünetet tartok. Azon kívül változó, vagy azonnal vagy fél órán belül, attól függ, mit csinálok épp.

2023. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha épp van időm akkor írok...
2023. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem a telefonon lógok.
2023. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!