Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől zsèmbesednek be a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől zsèmbesednek be a nők?

Figyelt kérdés
Mitől van az hogy mikor règóta eggyütt èlnek a párok az asszony mindent jobban akar tudni?! Ès mindent megkritizál. Ès mindent feltètelhez szab. Semmi se jó meg ilyesmik.

#Zsèmbes
2023. jún. 4. 22:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ha egy tekintélyvesztett lusta herét kellene kerülgetnem otthon, aki sem szellemileg, sem szexuálisan nem képes kielégíteni, szerintem én is zsémbes lennék.


Szerencsére párkapcsolatban nem, de lakótárssal megtapasztaltam azt, hogy milyen, mikor ketten nem könnyebb, csak szarabb.

2023. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem tisztel már. Én max a gyerekemmel beszelek így, de velük sem, de egy felnőft férfival biztos nem. Mintha a fenekéből rángatott volna elő.
2023. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

Annyit keresek mint 3 férfi:-)))

Óriási.

Mennyit keres 1 férfi?

2023. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

13


Átlagbérrel számolva 270-et keres egy átlag férfi. Átlag nő is, de átlag nő otthon szokott maradni gyerekekkel gyesen, nálunk meg apuka maradt otthon, mert ő egy átlag férfi keresetét tudta felmutatni, én meg 3-ét. Így már érted?

2023. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Mert nincs rendesen megkupakolva.

Ezért kell hagyni, hogy menjen szeretőzni.

2023. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Mert a papucs férj mindent ráhagy. Konfliktuskerülő, nem csap oda az asztalra - metaforikusan természetesen! - amikor oda kell csapni. Lehet lepontozni, de aki nem képes egy nővel bánni, annak előbb utóbb ilyen jut.


30F

2023. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

A 16-ossal egyetértek. Már a kapcsolat elején meg kell húzni a határokat.

Nálunk az elején ez olyan szinten ment, hogy abba is belekötött, hogy a salátába mekkorára vágjam a zöldségeket. Haverok mondták, hogy ilyenkor oda kell adni a kést a kezébe, hogy vágja fel magának. Szerintem meg pont ez a baj. Utána ugyanis hallgathatom, hogy mindent ő csinál. Én megmondtam neki, hogy amikor én csinálom akkor így esszük és amikor ő csinálja akkor majd úgy ahogy ő szereti.

2023. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hát látom itt is nagypofával megy az okoskodás kioktatás!

Hová tüntek a normális emberek?

2023. jún. 5. 21:47
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja, hogy állj a sarkadra akkor már nagy a pofája és ki akar oktatni? Hát akkor picsogj tovább.
2023. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18. Ha a normális ember = balf.sz, akkor balf.szkodj tovább, részemről ez tűnik csak működőképesnek, czifra sokadik párkapcsolat alkalmával.

17. Így van, "tessék bogárka, itt a kés, lehet csinálni, ha neked ez jobban megy".

2023. jún. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!