Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől zsèmbesednek be a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől zsèmbesednek be a nők?

Figyelt kérdés
Mitől van az hogy mikor règóta eggyütt èlnek a párok az asszony mindent jobban akar tudni?! Ès mindent megkritizál. Ès mindent feltètelhez szab. Semmi se jó meg ilyesmik.

#Zsèmbes
2023. jún. 4. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom attól, hogy a párjuk csak úgy van.
2023. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem foglalkoznak vele.
2023. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy mondani szokás: A kutya is jó dolgában veszik meg.

Általában egyszerűen unatkoznak vagy megunják, ami van. És még azt sem lehet mondani, hogy feltétlenül mindig a férj a hibás, ha ezt 0 kommunikációval teszik.

2023. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom te is a falat vakarnád ha egy férfival kéne együtt élned, ne is tagadd...
2023. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Még egy kérdés, ami bizonyítja, hogy mindenkinek jobb egyedül. Nő nem lesz zsémbes, férfinak nem kell elviselnie.
2023. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Egyedül se jó

,de az se ha mindenbe belekötnek amit csinálsz.

(Mèrt most jöttèl? ,Hallom hogy zörög a fólia a konyhába! -miteszel?? mèreszel? A spájzba mitkeresel? stb.. )

Egykoron mindent èn hoztam össze ,most meg èlveznèm egy kicsit ennek a gyümölcsèt hogy pinenhetnèk de folyton vegzálva vagyok.


(Ez ilyen családból hozott viselkedèsi forma lehet vagy nem tudom)

Sajnos nem vagyok alkesz ,de már èrtem mièrt jártak el annó az emberek kocsmába. (f@szakarígyotthonlenni)

2023. jún. 4. 23:05
 7/21 A kérdező kommentje:

De nem tudok egy szelet kenyeret úgy megenni hogy ,ne lenne valami komment rá! Pl.

(Most eszel???)

(Mèrt veszed elő a kenyeret?)

(Tedd vissza a zacskóba a kenyeret!)

(Ne egyèl már kenyeret!)

-Mèrt eszed meg a kenyeret?;)


"de egy biztos valami felhívás ,zsarolás ,vagy dirigálás mindíg várható bármit is fogok meg. (règen nem volt ilyen a helyzet) Valóban útálok már felesègemmel beszèlgetni is ,mert tuti ez a vège.

2023. jún. 4. 23:13
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező... Kb. leírtad, hogy az illető nő elég problémás, DE ez a gyk. Itt úgyis mindenért te leszel majd a hibás, mert férfi vagy.
2023. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, én nem vagyok ilyen, pedig 16 éve élek a férjemmel. Mondjuk tudja is, hogy szerencsés. Nálunk ő ilyen kérdezgetős és utálom mikor csinálja. Én spec. diétát tartok, előveszem a spéci kekszemet és jön oda "mit eszel, nekem is adsz?" mondom neki, hogy napi kettőt eszek belőle, mert a 8 db keksz több, mint ezer forint. Akkor ezen morog. :D Én sose nézegetem mit vesz elő pl. Sose kérem meg, hogy vigyen el ide-oda, van autóm, elmegyek én. Nem küldöm el vásárolni, hazafelé megveszem ami kell. Home office-ban dolgozik. A gyerekeket ő intézi. Arra van napirendje, nem kell külön szólni.

Jó, mondjuk hozzáteszem, hogy nálunk én keresek annyit, mint máshol 3 férfi, tehát kicsit felcserélődtek a szerepek. :)

2023. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem apám volt ilyen, szóval megint 1 embert leredukáltál a nemére.
2023. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!