Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy viszonylag friss kapcsoltb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonylag friss kapcsoltban, ha pár hónap után egyre több mindent kényszernek érzek, akkor jobb mihamarabb kilépni belőle?

Figyelt kérdés

Ismerkedéssel, randizgatással együtt durván 4 hónapja vagyunk együtt. Az utóbbi 1 hónapban egyre többször érzem azt, hogy púp csak a hátamra ez a kapcsolat. Olyan dolgokba vagyok "belekényszerítve" amiről már az elején tudta, hogy nem vagyok oda érte. Most mégis napirenden van, mintha csak a levegőbe beszéltem volna.

Ezért azt (is) érzem, hogy kb. le vagyok szarva, és csak számít amit ő akar.


F


2023. jún. 5. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad, nem kérdés a döntés! :)
2023. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Belekényszerítve" vagy te mentél bele önszántadból, hiába mondtad előbb, hogy nem? Nem mindegy ám.


Kettő opció van:


-szakítás

-leállítod (& lehet ő dob ki, vagy visszavesz), de benne van a pakliban, hogy vitákhoz vezet és szakítás lesz


Döntsd el, hogy a rövidebb utat választod, vagy a hosszabbat. 😂

2023. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok mini regényt írni, röviden egy fiktív példával: utálod a pacalt, már a gondolatától is rosszul vagy, nem hogy még meg is kelljen enned.

Ezt már az elején, mikor téma volt róla elmondtad, többször is.

Most ott tartunk, hogy ugyan már, egyem már meg azt a pacalt nem lesz tőle semmi bajom, egyszer kibírom, igazán megtehetném mert mert mert stb.

Pedig számtalanszor leszegezted, hogy nem és kész.

Na most itt jönne a kompromisszum, hogy a pacalon kívül még 1-2 dolgot tiszteletben tart, és elfogadja, hogy nem kényszeríti rám, bármennyire is küldetésének érzi.


Szinte minden kapcsoltban van kompromisszum, elfogadjuk úgy a másikat ahogy van, nyilván ésszerű kereteken belül.

Nálunk viszont teljesen azt érzem, hogy nem számít én mit akarok, csak az számít hogy ő mit akar. Jelenleg már több rossz van a kapcsolatban mint jó (részemről) és erősen hajlok a szakításra. Csak ugye az ember azért reménykedik, hogy hátha megérti nem minden csak az ő kizárólagos érdekeiről szól egy kapcsolatban.

2023. jún. 5. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Fúj, én is gyűlölöm, még a szagát is a pacalnak, rakd ki már holnap!🤣


(2-es voltam)

2023. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja, hogy fiktív... Mindegy, akkor is tedd ki. 😀
2023. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is így voltam a kapcsolatom elején. Én nem hagytam magam. Megmondtam, hogy nekem ez így nem tetszik. Azóta változott a helyzet. A kulcs az asszertív kommunikáció. Ha ezután sem változik semmi nyugodtan lépj ki a kapcsolatból hisz te mindent megpróbáltál. A lényeg, hogy ne hagyd magad mert csak felgyűl benned a frusztráció és amikor kirobban egy apróság miatt akkor csakis te fogsz hülyének tűnni.
2023. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tisztel, = Nem szeret.

Nem tartja tiszteletben az érzéseid. Ennél a pontnál legjobb döntés a szétválás.

Ha szeret akkor tisztel, felfogja a határaid és nem azon van hogy zihálja szét a személyed, és nem a saját akaratát erőlteti rád, legyen szó bármiről is.

2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!