Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha másfél hónap után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha másfél hónap után még nem feküdtünk le? Szakíthat emiatt velem?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 év fölött vagyunk, egyikőnk sem szűz. Én vagyok a férfi. Mivel kollégiumban lakok 2 másik férfial akik mindig ott vannak, ezért nemtudom hova felhívni. Ő egyszer felhívott magához, de akkor hazamentem mert elég kemény hasmenésem volt. Azóta eltelt 2 hét, és másfél hónap alatt csak a csókig jutottunk. Attól félek friendzoneolni fog, mert azthiszi nem is kívánom őt, pedig nem így van. De ha nem hív fel magához, akkor nemtudok rámászni. Én meg nyilván nem mondom, hogy menjünk már fel hozzád.


Vagy túlgondolom, és a lányoknak a szex nem olyan fajsúlyos, és ráer szépen lassan, jön amikor jön?



2022. okt. 14. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Igen, jogában áll szakítani. Egyénfüggő, hogy kinek mi mennyire fontos.

De egy dolgot jegyezz meg: ha olyasmiért szakít, amit te nem akarsz, akkor az a kapcsolat eleve nem működött volna.


Amúgy meg... a kommunikációval mi a fene lett?

2022. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Baj. Ezért kell a sulis fiúknak lakásos nő, mármint felnőtt, érett NŐ.
2022. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem hív fel akkor hívasd meg magad, de ha komolyabban tervezel vele és úgy érzed hogy nem töltöttetek még elég minőségi időt (ami másfél hónap után valszeg így van) akkor én elvinném valahova 1 napra, több programmal éjszakára meg kivennék egy hotelszobát, a többi jönni fog magától. Légy férfi.
2022. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

"De ha nem hív fel magához, akkor nemtudok rámászni."


Eddig a mondatig de szép volt, de kibújt a paraszt.

2022. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

4.


"Nem tudunk szeretkezni."


KRUMPLI - BURGONYA

2022. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Hívd el kirándulni,aludjatok egy hotelben, a többi utána jönni fog magától.
2022. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így kb semmi értelme...
2022. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de szerint ez igy nem kapcsolat 20 folott. Es nem csak a szex miatt. Masfel honaoja csak randizgattok a varosban, nem termeszetes, hogy egyutt aludjatok vagy egyutt toltsetek a lanynal a hetveget. Ja, es meg arrol sem tudtok kommunikalni, hogy miert nincs masfel honapja szex.

Te is erzed, hogy ez igy nem oke.

2022. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is érzem hogy ez így nem okés, igen. De ez az első komolyabb kapcsolatom, és nemtudom hogy mit hogy kéne csinálnom. De szerintem nem csak a férfinak kell kezdeményeznie, főleg ha már alakuló kapcsolatról beszélünk. Mint említettem, én nem tudom magamhoz felhívni. De ezek után ha pl. Hotelt bérlek magunknak és elmegyünk valahová, akkor azt fogja hinni hogy le akarok feküdni vele. Ami nyilván igaz is, de tudom hogy a lányok nem szeretik ilyen explicit módon a szexualitást. Tehát hogy nyilvánvalóan/nem burkoltan fejezem ki azt hogy szexelni akarok vele. Hanem inkább azt ha valami más ok miatt megyek fel hozzá, aztán véletlenül úgy alakul hogy lefekszünk. De ilyen helyzetet nemtudom hogy teremtsek.


Plusz nyilván fontos a kommunikáció mindenről, de senki sem beszél úgy a kapcsolat elején, hogy na akkor most lefekszünk majd ekkor, vagy orálozhatunk majd 2 hét mulva. Vagy hogy na akkor mikor feküdjünk le.


De javítsatok ki ha rosszul gondolom.

2022. okt. 14. 18:11
 10/17 A kérdező kommentje:

Jó hát igazából nagyon jól éreztem hogy ez gáz, kb. Szakított is már velem. Tegnap is meg ma is felhozta ezt a témát, és azt mondta, hogy hiába tökéletes velem minden, többé nemtud rám úgy, férfiként tekinteni, amiért nem léptem. Aztmondta hogy belefáradt a várakozásba... Ennyi kb.


Ezt elcsesztem. Sajnos most derült ki hogy milyen hiányosságaim vannak...

2022. okt. 14. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!