Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal, nem szeret, vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal, nem szeret, vagy már nem vagyok túl vonzó számára ?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális ha a párommal már 1 hónapja nem szeretkeztünk? Együtt lakunk, 10 hónapja vagyunk együtt. Mindig kívántuk egymást, napi szinten többször is. Utolsó 1 hónap nagyon sz@r volt. Állandó veszekedések, kérdés hogy együtt vagy külön, stb…. Azelőtt is néha többet veszekedtünk, de az mégsem volt ok arra hogy ne érjünk egymáshoz. Utolsó hónapban már puszit sem kaptam. Mint 2 szobatárs 🤷🏻‍♀️ sírtam, szenvedtem, próbáltam javítani ezt a helyzetet de ő részéről nem volt semmi akarat, hiába mondta hogy szeret, csak elege van már a sok hisztiből. El mondta azt is, hogy már nem úgy érez mint az elején. (Nem tudom ezt hogy értette) Múlt héten megbeszéltük, hogy ez így nem fog működni tényleg, ő menni akart én nem. Másnap felhívtam adjuk ennek egy új esélyt mert nem akarom el veszíteni és álljuk a dolgokhoz úgy hogy jó legyen. Azt mondta jó akkor próbaljuk újra, ad ennek még egy utolsó esélyt. Azthittem most már minden rendben lesz…egyrészt az is, nem veszekszünk és el vagyunk úgy mint az elején. Javított ő is azon ami nem tetszett nekem, szintúgy én is. De még mindig nem kívánt engem. Buli után hétvégén én kezdeményeztem, de az semmi volt. 5 perc talán az egész és el sem tudott élvezni. Azt modta ez az alkohol végett van. (Viszont az a fura, hogy azelőtt ha többet is ivott nem voltak ilyen bajai) Nagyon rosszul érzem magan ez végett… már nem tetszem neki? Nem vagyok neki elég vonzó? Vagy mi lehet a baj szerintetek? Lehet az, hogy már nem érez irántam semmit és le sem tud velem feküdni? Vagy megunt, vagy miiiii:(((( Én hiába kérdezek rá, nem kapok rendes választ. Én 20L vagyok, ő 30F.

2023. jún. 7. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elege van a balhéból, a nem összeillőség miatt a háta közepére nem kíván, nemhogy szeretkezzen veled.
2023. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ez halott szamár testvérem
2023. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiégett ember te meg itt körbeugrálod mint egy majom
2023. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi.
2023. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Kinyírtad a szerelmét a hisztiddel, ennyi. Bűntudatból, gyávaságból most adott még egy esélyt, de ebből már nem lesz semmi tartós.
2023. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg torkig van már Veled. Nehéz úgy tenni pláne élvezni hogy a fene se kíván Téged. Szerintem ennek off. Menjetek külön. Hagyd hogy találjon magának vmi kevésbé hisztis libát.
2023. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszekedtek annyit? Mondjuk azt sok ember hosszútávon nem viseli el.
2023. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7/7, eleinte azért volt minden szép és jó mert teljesen megbíztam benne. Sajnos adott nekem rá 1-2 okot arra hogy kételyek közt legyek és azért volt az állandó veszekedés… tehát lehet a kérdésem alapján úgy esik le, hogy egy hisztis,gyerekeszű liba vagyok…pedig nem, ha nincs rá okom. Én csak túlzottan estem szerelembe
2023. jún. 8. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Pontosan mit? Mivel ezt nem fektetted ki.
2023. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Haverjával írt egy csajról akivel a barátom beszélgetett de nem ismerték egymást, hogy megdugná őt, milyen vonzó szemei voltak stb., akarta tudni a csaj nevét. Idegen nőket jelölgetett be (akiket személyesen is látott) … aztán még sok ilyen marhaság:( aztán persze mindig feszült voltam akárhova is ment, mindig kíváncsi voltam a telefonjára amit előtte betegesnek tartottam és elvileg ebből is lett elege. De viszont azt nem nézi, hogy ő adott rá okot nekem hogy ilyen legyek…
2023. jún. 8. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!