Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom babánk születése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom babánk születése óta vajon miért nem közeledik hozzám férfikét és a babával sem nagyon foglalkozik lehet van valakije és megcsal minket elakar hagyni minket?

Figyelt kérdés
Próbáltam vele erről beszélni mindig az a válasza hogy nincs semmi baj és csak terel úgy hogy neki sok volt amit látott de szerintem nem mond igazat és szégyen hogy a fiával sem akar foglalkozni tisztába tenni már két hónapja mióta szültem
2023. márc. 19. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Az fel se merült benned, hogy igazat mond? Mert van ilyen, hogy szülés után a férfi nem nőként, hanem anyaként tekint a nőre.
2023. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez is jól kezdődik
2023. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak stressz. Megharomszorozodtak az arak, neki kell fenntartani a csaladot, tapisomalomba lepett. Ez a baja.
2023. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindig meglepő, hogy a férfiakat jobban megviseli a szülés. Vagyis azt hiszik. Meg hogy teljesen rendben van, hogy neki nincs kedve, vagy megriadt, vagy mit látott, ezért inkább kihúzza magát a gyerek körüli teendőkből. Bezzeg egy anya, akit fizikailag, és érzelmileg is lenulláz egy szülés, ezt nem teheti meg, alap, hogy helyt kell állnia. Én nem tudom, mit gondol néhány férfi. Elhiszem, hogy őket is megviseli ez a folyamat, de azért ne essünk túlzásba, hogy akkor nyugodtan sz@rhat bele.
2023. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbálj választ találni, hogy fog ez javulni, vagy most már így marad?

Az nagyon gáz, hogy a gyerekével sem foglalkozik. A kötődés kialakulásához feltétlenül szükséges. Nem csak pelenkázni lehet, fürdesse meg, vigye sétálni, ringassa egy kicsit, stb. De ugyanolyan teljes értékű szülő, mint te. Például ha veled valami történik, neki kell a babáról gondoskodnia.

A kettőtök kapcsolata is tönkremegy így. Baromság, hogy túl sokat látott. Nem is mehet el a fejed mellől. Inkább arról van szó, hogy neki sem szexi egy anya. Egyáltalán nem tud rád úgy gondolni, mint nőre, aki kívánatos és szexelni akar vele. Ez pedig nagy gond, mert te már innentől anya leszel, nem fog változni.

A miértre úgyse fog válaszolni. Egyszerűen azért, mert ő is tudja, hogy instant válóok. Te se nyúzd vele. Azt kérdezd meg, hogy min kell változtatnotok, hogy jobb legyen. Mitől lenne több kedve a szexhez?

Az se egyszerű, hogy ezzel párhuzamosan meg kéne győzni, hogy vegye ki a részét a gyereknevelésből, mert az apai teendők is vannak. Amihez persze nem fűlik a foga, nincs kedve, nem érez a picihez kötődést. Aminek többek között az is az oka, hogy irántad se érez sokat (jelenleg). De ez nem lehet vita tárgya, hogy akar-e apa lenni. Elvégre már az! Kicsit késő meggondolni.


Persze minden szóvirág meg próbálkozás felesleges, ha csak te kaparsz. Ebben az esetben kezdj el felkészülni a válàsra.

2023. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Szülés utáni depresszió esetleg? Ismerős a fogalom?

Te mennyit "segítesz" neki?

Kedveskedsz neki mint férfi a nővel?

2023. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
A pasiknak nem jönnek be a gyerekes nők.
2023. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
6-os itt a ferfivel van a gond, nem a novel.
2023. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
8 és? Nem állìtottam az elenkezőjét!
2023. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
Apás szülés volt és végignézte az egészet? Nem csodálom, ha megviselte.
2023. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!