Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralás barátokkal a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás barátokkal a párod nélkül oké, belefér?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel már sok sok éve hagyomány, hogy kettesben elmegyünk Balatonra, összesen 4 napot. Korábbi párjaimmal nem éltem együtt, teljesen normálisnak gondoltam, hogy én is meg ők is mennek nyaralni nélkülem. Barátnőmnek lett előbb olyan párkapcsolata, ahol együtt is éltek. Ettől függetlenül mentünk nyaralni. Volt is belőle balhé náluk, nem pont emiatt a nyaralás miatt, de azon a nyáron többször volt, hogy nem tudtak együtt lenni, mert mindketten utaztak több helyre. Az utóbbi 2 évben nem mentünk egyéb okok miatt, úgyhogy kicsit elhalt a hagyomány.


Nekem is lett komoly kapcsolatom, együtt élünk. A barátnőm meg nemrég szakított, így ő most szingli. Szóba jött még korábban, hogy ezt a nyaralást négyesben tegyük meg idén, de ugye ez már nem fog összejönni. Még az opció lehet, hogy ketten megyünk a barátnőmmel. De őszintén nem tudom, hogy ez rendben van-e így, hogy komoly párkapcsolatom van. Nem korlátoz, inkább én nem akarok több éjszakára itthagyni. Egy-egy éjszakát néha alszunk külön, amikor családlátogatóba megy.


Nálatok ez belefér?


2023. jún. 8. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Számomra belefér.
2023. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknál nem, nekem simán beleférne, ha amúgy a párommal is mennék valahová. (Tehát mondjuk egy utazás barátokkal, egy másik a párommal)

Nem jó, nem szeretem én sem, amikor ki akarnak sajátítani. Persze jogos, hogy miért nem a párommal megyek, nyilván vele IS szeretnék, de külön is.


F

2023. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Vele is megyek 10 napra
2023. jún. 8. 08:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne az egészséges, ha az embernek nem csak a párkapcsolata az egyetlen komoly emberi kötelék az életében. Nagyon jó dolognak tartom, hogy így akarod ápolni ezt a barátságot. Menjetek kettesben. Mindenképp támogatom.
2023. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-3 napra szoktam elmenni találkozni barátokkal, régen látott ismerősökkel. Ilyenkor mind a ketten azt csinálunk amit akarunk, ő is én is. Mi 16 éve vagyunk együtt, nincs ebből semmi probléma.
2023. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire dúl a szerelem, teljesen más élmény kikapcsolódni a barátokkal, és más a partnereddel. Nekem pl. mindkettőre szükségem van, ki nem állhatom, amikor érzelmi zsarolásnak vagyok alávetve, hogy ha el merek menni egyedül (akár) bárhova, akkor biztos nem szeretem őt (eléggé). Az ilyennek szerintem nem is lenne való komoly kapcsolat.
2023. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem belefér. Én is szoktam egy barátnőmmel évente egyszer egy közös hétvégére elmenni kirándulni. Hosszabb időre én nem szeretnék.
2023. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút belefér/belefért mindkettőnknél. Nem attól jó, vagy szilárd egy párkapcsolat, hogy nem tudtok pár napot egymás nélkül eltölteni, sőt!
2023. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek párom nélkül lenni, de 1-2 éjszaka még beleférhet. :)
2023. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beleférne. Miért fosztanám meg attól, hogy egy barátnőjével legyen?
2023. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!